Ціни на газонокосарку DeWALT DCMST561P1
Відео 2Фото 2 | від 1 238 до 1 473 zł Зручний і продуктивний акумуляторний тример, що позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Модель відрізняється від багатьох аналогічних рішень інших брендів наявністю складаний штанги. Мотокоса має в комплекті знімний акумуляторний блок ємністю 5 А * ч.Агрегат підтримує установку батареї з серії DeWALT 18V XR або DeWALT 54V XR FlexVolt. У косарці встановлений сучасний безщітковий двигун з поліпшеною продуктивністю. На вибір Користувача представлено два швидкісних режиму. Тример DeWALT DCMST561P1 укомплектований котушкою з волосінню діаметром 2 мм.Волосінь цього типу здатна зрізати навіть велику поросль. Серед іншого дана мотокоса відрізняється пристойною шириною захвату - 36 мм.Живлення від акумуляторного блоку робить модель Автономної і портативної. Тепер за присадибною ділянко...ю можна доглядати без заважають проводів під ногами, при цьому силова установка тримера працює гранично екологічно і не створює великого шуму. Модель важить 5,1 кг, конструкція збалансована таким чином, щоб по мінімуму навантажувати руки користувача і не обмежувати рухи тіла. Це потужна, практична і надійна мотокоса, з якою буде зручно доглядати за присадибною ділянкою будь-якого розміру. |
акум. 1 шт, 5 Агодакум. відсутній |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt Podkaszarka do Trawy Czarny/Żółty 36 cm DCMST561P1-QW | 1 238 zł |
Dewalt Podkaszarka 18v 1x5,0ah bezszczotkowa dcmst561p1 | 1 473 zł |
Dewalt Podkaszarka żyłkowa 18V (DCMST561P1-QW) | 1 238 zł |
Dewalt Podkaszarka 18V 1X5,0Ah Bezszczotkowa Dcmst561P1 | 1 354 zł |
Dewalt Podkaszarka Akumulatorowa 18V 1*5.0Ah DW DCMST561P 5035048729267 | 1 442 zł |
PODKASZARKA AKUMULATOROWA 18V 1*5.0AH | 1 416 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!