Ціни на газонокосарку DeWALT DCMST561N
Відео 2Фото 2 | від 787 до 1 152 zł Садовий триммер з акумулятором. Оснащений безщітковим мотором, який відрізняється більш високою ефективністю, ніж традиційні електродвигуни, та ефективніше витрачає заряд батареї. Косильна головка тримера DeWALT DCMST561N має ширину захоплення 36 см. Інструмент зрізає траву, бур'яни та молоді кущі за допомогою міцної нейлонової волосіні діаметром 2 мм. Цей триммер має невелику вагу (5.1 кг) і гарне балансування, завдяки якому користувач під час косіння трави прикладає мінімум зусиль для керування інструментом. Штанга має розбірну конструкцію, за рахунок якої тример може складатися вдвічі під час зберігання або перевезення. У цій комплектації інструмент поставляється без акумуляторної батареї та зарядного пристрою. |
акум. 1 шт, 5 Агодакум. відсутній |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt Kosa Elektryczna 18 V Czarny/Żółty 99 x 32 x 15 cm 35 kg DCMST561N- | 787 zł |
Dewalt Podkaszarka 18v bezszczotkowa bez akumulatorów i ładowarki dcmst561 | 956 zł |
Dewalt podkaszarka żyłkowa 18V (DCMST561N-XJ) | 1 052 zł |
Podkaszarka Akumulatorowa 18V Dewalt Dcmst561N | 1 002 zł |
18V XR Podkaszarka żyłkowa DeWalt DCMST561N | 965 zł |
Dewalt Podkaszarka Akumulatorowa 18V 0*Ah DW DCMST561N 5035048729298 | 1 062 zł |
PODKASZARKA AKUMULATOROWA 18V 0*AH | 1 152 zł |
Dewalt Dcmst561n | 787 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!