Ціни на Deuter Exosphere -6 SL (2019)
Фото 4 | від 732 до 897 zł Призначення: трекінговий; Тип: мішок-кокон; Призначення: універсальний; Сезонність: весна/осінь; Вага (кг): 1.43; t° комфорту (для чоловіків) (°C): -6; t° екстриму (°C): -23; Утеплювач: синтетика; Оснащення: капюшон; можливість з'єднання; внутрішня кишеня; тепловий комір; тепловий валик блискавки в списокмої списки |
198x85 см205x85 см | Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
deuter Exosphere -6 śpiwór z włókna syntetycznego cranberry-fire 3700421Wzrost: ~ 185 cm
Doskonała izolacja dzięki pracochłonnej konstrukcji gontu z 1,3-krotnym zachodzeniem na siebie
T... щеhermo Stretch Comfort: wygodny sen i szybkie nagrzewanie dzięki miękkiej, rozciągliwej powłoce wewnętrznej i zewnętrznej o 25%
Ergonomicznie ukształtowana czapka z funkcjami konturowymi z różnymi sznurkami
Kołnierz ocieplający Amazon.plПоскаржитись | 815 zł |
Śpiwór deuter Exosphere -6° SL umbra/redwood | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZŚpiwór Deuter Exosphere -6° SL | Rozmiar: Left | Kolor: Brązowy | Taniej o 21% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. S... щеportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 830 zł |
Deuter Exosphere -6° Sl Sleeping Bag Czerwony Short / Left ZipperNasz syntetyczny śpiwór to rozwiązanie dla wędrowców, którzy chcą mieć zarówno komfort, jak i optymalny stosunek ci... щеepła do wagi. Komory z elastycznymi szwami utrzymują śpiwór blisko skóry, zapewniając dużą dodatkową swobodę ruchów z rozciągnięciem 25% wszerz. Jednocześnie szybko się nagrzewa, ponieważ śpiący musi ogrzać bardzo mało powietrza. Wypełnienie 360 stopni zapewnia swobodę ruchów podczas snu, eliminując strach przed zamarznięciem. Kaptur o kształcie konturów pewnie otacza głowę, podniesiona część stopy idealnie dopasowuje się do kształtu stóp. Nowe materiały zapewniają przyjemne i prawie bezszelestne środowisko snu.Funkcje:- Dryzone: materiał wodoodporny w okolicach głowy i stóp- Ergofoot: zwiększona przestrzeń na stopy- Ogrzewanie stóp- Możliwość przypięcia- Stretch Comfort System- Izolujący kołnierz- Wewnętrzna kieszeń na wartościowe przedmioty- Śpiwór SL- Bez PFCStretch Comfort System:- Rozciągliwa mumia wyróżnia się elastycznymi szwami komorowymi. Cały śpiwór rozciąga się o 25% więcej wszerz dzięki konstrukcji Deuter Thermo Stretch Comfort.Ogrzewa TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 842 zł |
deuter Śpiwór z włókien syntetycznych Exosphere -6 3700421Wzrost: ~ 185 cm
Doskonała izolacja dzięki pracochłonnej konstrukcji gontu z 1,3-krotnym nakładaniem
Thermo Stret... щеch Comfort: wygodny sen i szybkie nagrzewanie dzięki miękkiej, rozciągliwej o 25% szerokości wewnętrznej i zewnętrznej
Ergonomicznie ukształtowany kaptur z różnymi sznurkami
Kołnierz termiczny Amazon.plПоскаржитись | 732 zł |
deuter Exosphere -6 SL damski śpiwór z włókien syntetycznych 3700321Wzrost: ~ 175 cm
Doskonała izolacja dzięki pracochłonnej konstrukcji gontu z 1,3-krotnym nakładaniem
Thermo Stret... щеch Comfort: wygodny sen i szybkie nagrzewanie dzięki miękkiej, rozciągliwej o 25% szerokości wewnętrznej i zewnętrznej
Ergonomicznie ukształtowany kaptur z różnymi sznurkami
Puszyste wkładki z polaru w śpiworach SL w strefach wrażliwych na zimno Amazon.plПоскаржитись | 766 zł |
deuter Exosphere -6 SL damski śpiwór syntetyczny 2023 3704624doskonała izolacja dzięki starannej konstrukcji gontowej z 2,6-krotnym zakładką
Wysokość do ~175 cm
Komfort Therm... щеo Stretch - komfortowy sen i szybkie ciepło dzięki elastycznej powłoce wewnętrznej i zewnętrznej rozciągającej się na 25% szerokości.
Ocieplający kołnierz
Wkładki z polaru BodyWarmer Amazon.plПоскаржитись | 866 zł |
deuter Exosphere -6 SL damski śpiwór syntetyczny 2023 3704624doskonała izolacja dzięki starannej konstrukcji gontowej z 2,6-krotnym zakładką
Wysokość do ~175 cm
Ocieplający kołnierz
Wkładki z polaru BodyWarmer Amazon.plПоскаржитись | 822 zł |
Deuter Exosphere -6° Sl Sleeping Bag Czerwony Short / Right ZipperNasz syntetyczny śpiwór to rozwiązanie dla wędrowców, którzy chcą mieć zarówno komfort, jak i optymalny stosunek ci... щеepła do wagi. Komory z elastycznymi szwami utrzymują śpiwór blisko skóry, zapewniając dużą dodatkową swobodę ruchów z rozciągnięciem 25% wszerz. Jednocześnie szybko się nagrzewa, ponieważ śpiący musi ogrzać bardzo mało powietrza. Wypełnienie 360 stopni zapewnia swobodę ruchów podczas snu, eliminując strach przed zamarznięciem. Kaptur o kształcie konturów pewnie otacza głowę, podniesiona część stopy idealnie dopasowuje się do kształtu stóp. Nowe materiały zapewniają przyjemne i prawie bezszelestne środowisko snu.Funkcje:- Dryzone: materiał wodoodporny w okolicach głowy i stóp- Ergofoot: zwiększona przestrzeń na stopy- Ogrzewanie stóp- Możliwość przypięcia- Stretch Comfort System- Izolujący kołnierz- Wewnętrzna kieszeń na wartościowe przedmioty- Śpiwór SL- Bez PFCStretch Comfort System:- Rozciągliwa mumia wyróżnia się elastycznymi szwami komorowymi. Cały śpiwór rozciąga się o 25% więcej wszerz dzięki konstrukcji Deuter Thermo Stretch Comfort.Ogrzewa TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 842 zł |
Deuter Exosphere -6° Sleeping Bag Purpurowy Regular / Left ZipperNasz syntetyczny śpiwór jest rozwiązaniem dla wędrowców, którzy chcą mieć zarówno komfort, jak i optymalny stosunek... щеciepła do wagi. Komory z elastycznymi szwami utrzymują śpiwór blisko skóry, zapewniając dużo dodatkowej swobody ruchów z rozciągnięciem 25% wszerz. Jednocześnie szybko się nagrzewa, ponieważ śpiący musi ogrzać bardzo mało powietrza. Wypełnienie 360 stopni zapewnia swobodę ruchów podczas snu, eliminując strach przed zamarznięciem. Kaptur z funkcją konturowania pewnie otacza głowę, podniesiona część stopy idealnie dopasowuje się do kształtu stóp. Nowe materiały zapewniają przyjemne i prawie bezszelestne środowisko snu.Funkcje:- Dryzone: Wodoodporny materiał na głowie i stopach- Ergofoot: Zwiększona przestrzeń na stopy- Podgrzewacze stóp- Możliwość przymocowania- System Stretch Comfort- Izolujący kołnierz- Wewnętrzna kieszeń na wartościowe przedmioty- Bez PfcSpecyfikacja TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 848 zł |
Deuter Exosphere -6° Sleeping Bag Purpurowy Regular / Right ZipperNasz syntetyczny śpiwór jest rozwiązaniem dla wędrowców, którzy chcą mieć zarówno komfort, jak i optymalny stosunek... щеciepła do wagi. Komory z elastycznymi szwami utrzymują śpiwór blisko skóry, zapewniając dużo dodatkowej swobody ruchów z rozciągnięciem 25% wszerz. Jednocześnie szybko się nagrzewa, ponieważ śpiący musi ogrzać bardzo mało powietrza. Wypełnienie 360 stopni zapewnia swobodę ruchów podczas snu, eliminując strach przed zamarznięciem. Kaptur z funkcją konturowania pewnie otacza głowę, podniesiona część stopy idealnie dopasowuje się do kształtu stóp. Nowe materiały zapewniają przyjemne i prawie bezszelestne środowisko snu.Funkcje:- Dryzone: Wodoodporny materiał na głowie i stopach- Ergofoot: Zwiększona przestrzeń na stopy- Podgrzewacze stóp- Możliwość przymocowania- System Stretch Comfort- Izolujący kołnierz- Wewnętrzna kieszeń na wartościowe przedmioty- Bez PfcSpecyfikacja TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 848 zł |
Deuter Exosphere -6° L Sleeping Bag Czerwony Long / Left ZipperNasz syntetyczny śpiwór jest rozwiązaniem dla turystów, którzy chcą mieć zarówno komfort, jak i optymalny stosunek... щеciepła do wagi. Komory z elastycznymi szwami utrzymują śpiwór blisko ciała, zapewniając dużą dodatkową swobodę ruchów z rozciągnięciem o 25% wszerz. Jednocześnie szybko się nagrzewa, ponieważ śpiący musi ogrzać bardzo mało powietrza. Wypełnienie 360 stopni zapewnia swobodę ruchów podczas snu, eliminując obawy o zamarznięcie. Kaptur z funkcją konturowania niezawodnie otacza głowę, a podniesiona część stopy idealnie dopasowuje się do kształtu stóp. Nowe materiały zapewniają przyjemne i prawie bezszelestne środowisko do spania.Funkcje: TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 897 zł |
Deuter Exosphere -6° Sl Sleeping Bag Brązowy Short / Left ZipperŚpiwór DEUTER Exosphere -6°C SL w kolorze Umbra/Redwood jest idealny na biwakowanie w chłodnej pogodzie lub na wyci... щеeczki z plecakiem. Śpiwór ten ma komfortową granicę -6°C, co zapewnia ciepły i wygodny sen nawet w chłodnych warunkach. Śpiwór Exosphere jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają maksymalną izolację i zatrzymanie ciepła. Konstrukcja SL (Slim Line) jest dopasowana do ciała, minimalizując straty ciepła i maksymalizując komfort. Kolorystyka Umbra/Redwood nadaje temu śpiwowi nowoczesny i stylowy wygląd, a lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia pakowanie i przenoszenie na przygody na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy biwakujesz w górach, czy wędrujesz z plecakiem przez dzicz, śpiwór DEUTER Exosphere -6°C SL jest niezawodną i przytulną opcją na spokojną noc pod gwiazdami. TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 884 zł |
Deuter Exosphere -6° Sleeping Bag Brązowy Regular / Right ZipperDEUTER Exosphere -6° Sleeping Bag w kolorze Umbra/Paprika to idealny towarzysz zimowych przygód kempingowych. Ten ś... щеpiwór został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciepło i komfort nawet w temperaturze -6°C. Exosphere ma kształt ciasnej mumii i wysokiej jakości wypełnienie, które zapewnia doskonałą izolację. Kaptur można ściągnąć, aby zatrzymać ciepło ciała, a komora stóp umożliwia naturalne ruchy stóp. Zewnętrzna powłoka wykonana jest z trwałego i wodoodpornego materiału, a podszewka wewnętrzna jest miękka i przyjemna w dotyku. Śpiwór posiada również dwukierunkowy zamek błyskawiczny ułatwiający wentylację i dostęp. Niezależnie od tego, czy biwakujesz w górach, czy eksplorujesz dziką przyrodę, śpiwór DEUTER Exosphere -6° zapewni Ci komfortowy i spokojny sen. TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 884 zł |
Deuter Exosphere -6° Sleeping Bag Brązowy Regular / Left ZipperDEUTER Exosphere -6° Sleeping Bag w kolorze Umbra/Paprika to idealny towarzysz zimowych przygód kempingowych. Ten ś... щеpiwór został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciepło i komfort nawet w temperaturze -6°C. Exosphere ma kształt ciasnej mumii i wysokiej jakości wypełnienie, które zapewnia doskonałą izolację. Kaptur można ściągnąć, aby zatrzymać ciepło ciała, a komora stóp umożliwia naturalne ruchy stóp. Zewnętrzna powłoka wykonana jest z trwałego i wodoodpornego materiału, a podszewka wewnętrzna jest miękka i przyjemna w dotyku. Śpiwór posiada również dwukierunkowy zamek błyskawiczny ułatwiający wentylację i dostęp. Niezależnie od tego, czy biwakujesz w górach, czy eksplorujesz dziką przyrodę, śpiwór DEUTER Exosphere -6° zapewni Ci komfortowy i spokojny sen. TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 884 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!