Ціни на акустичну систему Dali Oberon Vokal
Відео 4Фото 15 | від 1 499 до 3 399 zł Розміщення: полична; Тип: пасивна; Кількість каналів: 1.0; Кількість динаміків: 3; Кількість смуг: 2; Імпеданс (Ом): 4; Максимальна потужність підсилювача: 150; Сумарна потужність (Вт): 25; Загальний частотний діапазон (Гц): 47 – 26000; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dali OBERON VOKAL (light oak) | 1 499 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OBERON VOKAL, Kolor: Biały | 1 499 zł |
Dali Oberon Vokal - Kolumna głośnikowa centralna Biały ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O | 1 799 zł |
Kolumna Głośnikowa Centralna Dali Vokal Kolor: Biały | 2 199 zł |
DALI OBERON VOKAL | Kolumna podłogowa | Dostawa GRATIS | Autoryzowany DEAL | 1 799 zł |
Dali Oberon Vokal Białe - głośnik centralny - Raty, Dostawa 0zł - | 2 199 zł |
Dali OBERON VOKAL (biały) | 1 799 zł |
Dali OBERON VOKAL (dark walnut) | 1 799 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OBERON VOKAL, Kolor: Light oak | 1 499 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OBERON VOKAL, Kolor: Czarny | 1 499 zł |
Kolumna głośnikowa centralna OBERON VOKAL, Kolor: Walnut | 1 499 zł |
Aktywna centralna kolumna głośnikowa OBERON VOKAL C, Kolor: Czarny | 3 399 zł |
Dali Oberon Vokal - Kolumna głośnikowa centralna Light Oak ✦ SALON ✦ ZAPYT | 1 799 zł |
Dali Oberon Vokal - Kolumna głośnikowa centralna Czarny ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ | 1 799 zł |
Dali Oberon Vokal - Kolumna głośnikowa centralna Orzech ciemny ✦ SALON ✦ Z | 1 799 zł |
Kolumna Głośnikowa Centralna Dali Vokal Kolor: Dąb | 2 199 zł |
Kolumna Głośnikowa Centralna Dali Vokal Kolor: Czarny | 2 199 zł |
Kolumna Głośnikowa Centralna Dali Vokal Kolor: Czarny Orzech | 2 199 zł |
Dali Oberon Vokal Light Oak - głośnik centralny - Raty, Dostawa 0zł - | 2 199 zł |
Dali Oberon Vokal - głośnik centralny - Raty, Dostawa 0zł - | 2 199 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!