Ціни на акустичну систему Dali Oberon 7
Відео 8Фото 18 | від 2 199 до 7 899 zł Розміщення: підлогова; Тип: пасивна; Кількість каналів: комплект 2.0; Кількість динаміків: 3; Кількість смуг: 2; Імпеданс (Ом): 6; Максимальна потужність підсилювача: 180; Загальний частотний діапазон (Гц): 36 – 26000; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dali Oberon 7 czarny | 2 199 zł |
Dali Oberon 7 Biały 2szt. | 4 899 zł |
Aktywna kolumna głośnikowa Oberon 7 C, Kolor: Dark Walnut | 4 999 zł |
Dali Oberon 7 - Kolumna podłogowa Biały ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 3 | 2 399 zł |
Kolumna Głośnikowa Dali Oberon 7 Dąb | 3 199 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 C Ciemny orzech (1 szt.) | Bezpłatny tran | 4 699 zł |
Dali Oberon 7 | 3 199 zł |
Dali Oberon 7 Orzech | 2 199 zł |
Dali Oberon 7 Dark walnut 2szt. | 4 899 zł |
Dali Oberon 7 Czarny 2szt. | 4 549 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa OBERON 7, Kolor: Czarny | 2 399 zł |
Aktywna kolumna głośnikowa Oberon 7 C, Kolor: Czarny | 4 999 zł |
Kolumna Głośnikowa Dali Oberon 7 Ciemny Orzech | 3 199 zł |
Kolumna Głośnikowa Dali Oberon 7 Biały | 3 199 zł |
Kolumna Głośnikowa Dali Oberon 7 Czarny | 3 199 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 Ciemny orzech (1 szt.) | Bezpłatny transp | 2 399 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 Czarny (1 szt.) | Bezpłatny transport | 2 399 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 C Jasny dąb (1 szt.) | Bezpłatny transpor | 4 699 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 Jasny Dąb (1 szt.) | Bezpłatny transport | 2 399 zł |
Kolumna głośnikowa DALI Oberon 7 C Czarny (1 szt.) | Bezpłatny transport | 4 699 zł |
ще 7 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!