Ціни на Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9980
Фото 5 | від 697 до 704 zł Тип: пінцетний епілятор; Кількість швидкостей: 2; Кількість щипців: 40; плаваюча головка; волога епіляція; підсвічування; Призначення насадок: Живлення: акумулятор; Футляр / чохол; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Braun Silk-epil 9-980 SkinSpa SensoSmart Golarka Mechaniczna Biało/Różowy | 700 zł |
Braun Depilator Silk-epil 9-980 SkinSpa SensoSmart | 697 zł |
Depilator Braun Silk-épil 9 9-980 | 704 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!