Ceny na Braun Silk-epil 9 SensoSmart 9980
Zdjęcia 5 | od 693 do 704 zł Rodzaj: depilator pęsetowy; Liczba prędkości: 2; Liczba pęset: 40; ruchoma głowica; depilacja na mokro; podświetlenie; Przeznaczenie nasadek: Zasilanie: akumulatorowe; Etui / pojemnik; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Braun Silk-epil 9-980 SkinSpa SensoSmart Golarka Mechaniczna Biało/Różowy | 693 zł |
Braun Depilator Silk-epil 9-980 SkinSpa SensoSmart | 693 zł |
Depilator Braun Silk-épil 9 9-980 | 704 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!