Ціни на Blanco Zerox 700-IF 521592 740x440
від 2 095 до 2 294 zł Тип монтажу: врізна накладна; врізна встик; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 800; Розміри робочої поверхні (мм): 740x440; Розміри основної чаші (мм): 700x400x185; Країна походження бренду: Німеччина; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew stalowy Blanco Zerox 700-IF stal szlachetna polerowana 521592 | 2 294 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF (korek manual InFino) 521592 | 2 159 zł |
Zlew BLANCO ZEROX 700-IF (korek manual InFino) 521592 | 2 202 zł |
BLANCO 521592 BLANCO Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal szlachetna bez korka au | 2 294 zł |
Zlewozmywak Blanco ZEROX 700-IF Z KOR. INFINO 521 592 tel. 697 256 410 - z | 2 095 zł |
BLANCO Zlewozmywak ZEROX 700-IF stal polerowana, InFino 521592 *Nawet 10 R | 2 141 zł |
Blanco Zerox 700-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy 74x44 cm bez korka a | 2 173 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!