Ціни на Blanco Zenar 5S 523934 915х510
Фото 15 | від 1 940 до 2 568 zł Тип монтажу: врізна накладна; Матеріал корпуса: гранітний композит; Форма: прямокутна; Сушіння посуду (крило); Перелив; Отвір під змішувач; Комплектація: клапан; Мін. ширина шафи (мм): 500; Розміри робочої поверхні (мм): 915х510; Розміри основної чаші (мм): 435x345x190; Країна походження бренду: Німеччина |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S delikatny biały 527182 | 2 049 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar 5 S Silgranit antracyt z korkiem automatycznym In | 2 568 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit czarny prawa, korek auto., InFino | 2 131 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S prawa antracyt (korek auto InFino) (523934) *** zamów | 2 070 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S prawa antracyt (korek auto InFino) (523934) *** zamów | 1 967 zł |
BLANCO 523934 Zlewozmywak ZENAR 5S Silgranit PuraDur antracyt prawa komora | 2 049 zł |
BLANCO Zlew ZENAR 5 S antracyt (InFino) 523934 Kupuj z Rabatem 4 Kup Zlew | 1 940 zł |
Zlewozmywak Blanco ZENAR 5 S PRAWA ANTRACYT Z KORKIEM INFINO 523 934 tel. | 1 940 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S wulkaniczny szary 527365 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S antracyt 523934 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S biały 523938 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S kawowy 523943 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S szarość skały 523935 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S tartufo 523941 | 2 049 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 5 S czarny 526046 | 2 049 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar 5 S Silgranit czarny z korkiem automatycznym InFi | 2 437 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit PuraDur Antracyt prawa, korek auto., InFino 523 | 2 131 zł |
BLANCO ZENAR 5 S Silgranit PuraDur Biały prawa, korek auto., InFino 523938 | 2 131 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S czarny prawa (korek auto InFino) (526046) *** zamów w | 2 070 zł |
Zlew BLANCO ZENAR 5S prawa biały (korek auto InFino) (523938) *** zamów wy | 2 070 zł |
ще 16 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!