Ціни на Asus TUF Gaming AX3000 V2 (90IG0790-MU9B00)
Відео 2Фото 7 | від 409 до 652 zł Продуктивний ігровий роутер для створення швидкодіючих бездротових та кабельних мереж із низькими затримками у міських квартирах, приватних будинках та малих офісах. Модель відноситься до пристроїв класу AX3000, що забезпечує підтримку стандарту Wi-Fi 6, функції об'єднання Ethernet-портів Link Aggregation і може працювати в безшовних мережах Asus AiMesh. У серці бездротового маршрутизатора встановлений чотириядерний процесор Broadcom BCM6756 із тактовою частотою 1.7 ГГц. Працюючи на несучій частоті 2.4 ГГц, можна розраховувати теоретичну пропускну здатність бездротової передачі сигналу до 574 Мбіт/с, але в частоті 5 ГГц — до 2402 Мбіт/с. Отримання таких показників на практиці передбачається під час використання клієнтських пристроїв з підтримкою режиму MIMO 2×2:2, широких каналів (160...МГц) та OFDMA-модуляції з 1024-QAM. У полку провідних підключень роутера є WAN-порт з пропускною здатністю 2.5 Гбіт/с, чотири гігабітні LAN-порти, один роз'єм USB (для створення мережевого сховища даних або підключення LTE-модему). У пристрої реалізовані фірмові ігрові режими: Game Port, Game Accelerator, Mobile Game Mode, OpenNAT, Multiple VPN Connection. Доповнює картину система інформаційної безпеки AiProtection Pro. в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Tuf Gaming Ax3000 V2 90IG0790-MO3B00 Router Czarny 160 MHzRouter przeznaczony dla graczy i nie tylko
Prędkość do 3000 Mb/s i 4 razy większa wydajność sieci dzięki kanałom O... щеFDMA i 160 MHz
Nowoczesne wzornictwo pasujące do pokoju gamingowego Amazon.plПоскаржитись | 409 zł |
ASUS Router ASUS TUF-AX3000 V2 CzarnyDwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming Ax3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki mobilnej, wyposażony w funkcję przeki... щеerowania portów w trzech krokach, port 2.5 Gb/s, obsługę AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh oraz pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro.Korzyści: Ultraszybka łączność Wi-Fi 6 – ciesz się prędkościami do 3000 Mb/s i cztery razy większą wydajnością sieci dzięki kanałom Ofdma i 160 MHz. Prawdziwe prędkości wielogigabitowe w połączeniach przewodowych – agregacja 2 gigabitowych połączeń Lan, przewodowego portu 2.5 Gb/s i Wi-Fi 6. Łatwe przekierowanie portów w 3 krokach – technologia Open T ułatwia przekierowanie portów, eliminując frustrującą i skomplikowaną konfigurację ręczną. Obsługa Asus AiMesh – możesz stworzyć elastyczną, niezawodną sieć typu mesh dla całego domu, wykorzystując routery kompatybilne z AiMesh. Przetestowana trwałość i stabilna praca – router TUF Gaming Ax3000 V2 został stworzony pod kątem trwałości i przechodzi zatwierdzone testy, aby zagwarantować niezawodną i stabilną pracę. MediaMarkt.plПоскаржитись | 499 zł |
Asus Router TUF-AX3000 WiFi AX3000 4LAN 1WAN 1USB KMASURXWX000036Dwuzakresowy router do gier ASUS TUF Gaming AX3000 z WiFi 6 z dedykowanym portem do gier, funkcją AiMesh dla siec... щеi mesh WiFi i zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro
- Wi-Fi nowej generacji 6 standard Wi-Fi 6 (802.11ax) zapewnia lepszą wydajność i przepustowość.
- Przyspieszenie portu do gier połączenie przewodowe przyspiesza grę za pośrednictwem dedykowanego portu LAN do gier.
- Łatwe przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT sprawia, że przekierowanie portów jest proste, ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 583 zł |
Router Asus TUF-AX3000 V2Router WiFi Asus TUF Gaming AX3000 V2 2,4 GHz Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem r... щеozgrywki mobilnej, przekierowanie portów w trzech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Standard sieci: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), WiFi 6 (802.11ax), IPv4, IPv6 Technologia AX Antena: External antenna x 4 Transmit/Receiv Maxelektro.plПоскаржитись | 459 zł |
ASUS TUF-AX3000 V2 NET-WLRD-ASU-149Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki mobilnej, przekierowanie portów w trz... щеech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro Router TUF Gaming AX3000 V2 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami. Jest to router, który zapewnia korzyści wszystkim Twoim urządzeniom: od laptopów, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu. Ultraszybka łączność Wi-Fi 6 – ciesz się prędkościami do 3000 Mb/s i cztery razy większą wydajnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz. Prawdziwe prędkości wielogigabitowe w połączeniach przewodowych – agregacja 2 gigabitowych połączeń LAN, przewodowego portu 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6. Łatwe przekierowanie portów w 3 krokach – technologia Open NAT ułatwia przekierowanie portów, eliminując frustrującą i skomplikowaną konfigurację ręczną. Obsługa ASUS AiMesh – możesz stworzyć elastyczną, niezawodną sieć typu mesh dla całego domu, wykorzystując routery kompatybilne z AiMesh. Przetestowana trwałość i stabilna praca – router TUF Gaming AX3000 V2 został stworzony pod kątem trwałości i przechodzi zatwierdzone testy, aby zagwarantować niezawodną i stabilną pracę. 4 x większa pojemność sieciowa. 2,5 x większa szybkość. Wi-Fi 6 zapewnia wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także większą wydajność sieci. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. Idealnie nadaje się do obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i inteligentne urządzenia domowe. Prawdziwe wielogigabitowe prędkości połączeń przewodowych TUF Gaming AX3000 V2 może udostępnić przepustowość do połączeń z Internetem do 2 Gb/s przez port 2,5 Gb/s, a także umożliwia agregację dwóch oddzielnych połączeń internetowych 1 Gb/s (od różnych ISP) przy użyciu portów LAN1 i LAN2. Sygnał Wi-Fi sięgający dalej Zaprojektowaliś Komputronik.plПоскаржитись | 457 zł |
Router ASUS TUF AX3000 V2Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki mobilnej, przekierowanie portów w trz... щеech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro. Ultraszybka łączność Wi-Fi 6 – ciesz się prędkościami do 3000 Mb/s i cztery razy większą wydajnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz. Prawdziwe prędkości wielogigabitowe w połączeniach przewodowych – agregacja 2 gigabitowych połączeń LAN, przewodowego portu 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6. Electro.plПоскаржитись | 457 zł |
Router ASUS TUF AX3000 V2Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki mobilnej, przekierowanie portów w trz... щеech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro. Ultraszybka łączność Wi-Fi 6 – ciesz się prędkościami do 3000 Mb/s i cztery razy większą wydajnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz. Prawdziwe prędkości wielogigabitowe w połączeniach przewodowych – agregacja 2 gigabitowych połączeń LAN, przewodowego portu 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.... Avans.plПоскаржитись | 457 zł |
Asus Router TUF-AX3000 WiFi AX3000 4LAN 1WAN 1USB 89512Dwuzakresowy router do gier ASUS TUF Gaming AX3000 z WiFi 6 z dedykowanym portem do gier, funkcją AiMesh dla siec... щеi mesh WiFi i zabezpieczeniem sieci AiProtection Pro
- Łatwe przekierowanie portów w 3 krokach Open NAT sprawia, że przekierowanie portów jest proste, ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 583 zł |
ASUS ASUS-TUF-AX3000 V2 router gamingowyAktualizacje oprogramowania urządzenia: TakCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 516 zł |
Router TUF-AX3000 WiFi AX3000 4LAN 1WAN 1USB | 602 zł |
ASUS TUF Gaming AX3000 V2 router bezprzewodowy Gigabit TUF-AX3000 V2ASUS (TUF-AX3000 V2) ASUS TUF Gaming AX3000 V2 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Czar... щеny, Pomarańczowy... Senetic.plПоскаржитись | 501 zł |
Router ASUS TUF AX3000 V2 90IG0790-MO3B00Dwuzakresowy router gamingowy TUF Gaming AX3000 V2 Wi-Fi 6 z trybem rozgrywki mobilnej, przekierowanie portów w trz... щеech krokach, port 2,5 Gb/s, obsługa AiMesh do skonfigurowania sieci Wi-Fi typu mesh, pakiet zabezpieczeń sieciowych AiProtection Pro. Ultraszybka łączność Wi-Fi 6 – ciesz się prędkościami do 3000 Mb/s i cztery razy większą wydajnością sieci dzięki kanałom OFDMA i 160 MHz. Prawdziwe prędkości wielogigabitowe w połączeniach przewodowych – agregacja 2 gigabitowych połączeń LAN, przewodowego portu 2,5 Gb/s i Wi-Fi 6.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 457 zł |
Router Asus Tuf-Ax3000 V2 Wi-Fi Ax3000 1Xwan 4Xlan 1Xusb3.0 Eu+UkASUS Producent: ASUS Nazwa typu: Sieci -urządzenia bezprzewodowe Opis ogólny: Router Asus TUF-AX3000 V2 Wi-Fi AX300... ще0 1xWAN 4xLAN 1xUSB3.0 EU+UK Rodzaj urządz... EmpikПоскаржитись | 490 zł |
ASUS TUF-AX3000 V2 Dual Band WiFi 6 Gaming Router ...nie z tej ziemi - OFE | 531 zł |
Router Asus TUF-AX3000 V2 (90IG0790-MO3B00) Czarny | 417 zł |
Router TUF-AX3000 WiFi AX3000 4LAN 1WAN 1USB | 545 zł |
Router Asus TUF-AX3000 V2Router Asus TUF-AX3000 V2 Stabilne i szybkie połączenia Router Asus TUF-AX3000 V2 został zaprojektowany z myślą o z... щеapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami. Jest to router, który zapewnia korzyści wszystkim Twoim urządzeniom: od laptopów, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu. 4 x większa pojemność sieciowa, 2,5 x większa szybkość Wi-Fi 6 zapewnia wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także większą wydajność sieci. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. Router Asus TUF-AX3000 V2 Idealnie nadaje się do obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i inteligentne urządzenia domowe. Dane porównujące prędkość rozwiązania 2X2 Wi-Fi 6 z połączeniem na kanale 5 GHz 160 MHz z prędkością rozwiązania 2X2 Wi-Fi 5 z połączeniem na kanale 5 GHz 80 MHz. Sygnał Wi-Fi sięgający dalej Zaprojektowaliś Vobis.plПоскаржитись | 543 zł |
Asus Tuf Gaming Ax3000 V2 Router Czarny 90IG0790-MO3B00ASUS 90IG0790-MO3B00 tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 510 zł |
ASUS-TUF-AX3000 V2 router gamingowySpecyfikacja Aktualizacje oprogramowania urządzenia Tak Taktowanie procesora 1500 MHz Współpraca z... щеAmazon Alexa Tak Liczba rdzeni procesora 3 Pojemność pamięci wewnętrznej 512 MB Wielkość pamięci flash 256 MB Procesor wbudowany Tak Diody LED LAN, Zasilanie, Status, Sieć WAN Kolor produktu Pomarańczowy Kolor produktu Czarny Typ produktu Router biurkowy Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz Rodzaj zasilania Prąd przemienny Napięcie wejściowe AC 110 - 240 V Napięcie operacyjne 19 V Prąd wyjściowy 1,75 A Waga produktu 570 g Wysokość produktu 186 mm Głębokość produktu 178 mm Szerokość produktu 265 mm Filtrowanie Tak Filtrowanie adresów MAC Tak Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPS Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA-Enterprise Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2-Enterprise Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA3 Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 Tłumaczenie adresów sieciowych (NAT) Tak Dostęp dla gości Tak Kontrola rodzicielska Tak Raport zdarzeń systemowych Tak Wielkość tabeli adresów 64 wejścia Obsługa DMZ Tak Firewall Tak Funkcjonalność NAT PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP Passthrough,PPP ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 548 zł |
ASUS TUF Gaming AX3000 V2 router bezprzewodowy Gigabit 90IG0790-MO3B00ASUS (90IG0790-MO3B0 Senetic.plПоскаржитись | 466 zł |
ще 11 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!