Ціни на wi-fi адаптер Asus RT-AX57
Відео 8Фото 4 | від 360 до 905 zł Тип пристрою: роутер; WAN-порт: Ethernet (RJ45); Wi-Fi; Стандарти Wi-Fi: Wi-Fi 3 (802.11g); Wi-Fi 4 (802.11n); Wi-Fi 5 (802.11ac); Wi-Fi 6 (802.11ax); 2.4 ГГц; 5 ГГц; Макс. швидкість 2.4 ГГц (Мбіт/с): 574; Макс. швидкість при 5 ГГц (Мбіт/с): 2402; Смуга пропускання (МГц): 160; Інтерфейси (для адаптерів): WAN: Кількість WAN портів: 1 порт в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Rt-Ax57 Bezprzewodowy Router Gigabit Ethernet Dual-Band W128291859 Gi | 677 zł |
ASUS Router ASUS RT-AX57 Wi-Fi 6 AX3000 CzarnyAsus Rt-Ax57 to dwuzakresowy router Wi-Fi 6 Ax3000 z zabezpieczeniam MediaMarkt.plПоскаржитись | 369 zł |
Asus Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN KMASURXWX000055 | 386 zł |
ASUS RT-AX57 NET-WLRD-ASU-161ASUS RT-AX57 - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepa... щеch Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 379 zł |
Router ASUS RT-AX57Router ASUS RT-AX57 (AX3000) został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodo... щеwych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami. Wi-Fi 6 zapewnia wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także większą wydajność sieci. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. RT-AX57 obsługuje również standard 1024-QAM dla znacznie szybszych połączeń bezprzewodowych Electro.plПоскаржитись | 369 zł |
Asus Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN 111419 | 386 zł |
Router ASUS RT-AX57Router ASUS RT-AX57 (AX3000) został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodo... щеwych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami. Wi-Fi 6 zapewnia wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także większą wydajność sieci. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. RT-AX57 obsługuje również standard 1024-QAM dla znacznie szybszych połączeń bezprzewodowych Avans.plПоскаржитись | 369 zł |
Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN | 473 zł |
Asus Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN 111419 | 386 zł |
ASUS RT-AX57 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band RT-AX57ASUS (RT-AX57) ASUS RT-AX57 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Czarny... Senetic.plПоскаржитись | 392 zł |
Router ASUS RT-AX57 90IG06Z0-MO3C00Router ASUS RT-AX57 (AX3000) został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodo... щеwych i przewodowych w sieciach z wieloma połączonymi urządzeniami. Wi-Fi 6 zapewnia wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, BSS Colouring i MU-MIMO, a także większą wydajność sieci. Dzięki temu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują sprawiedliwy dostęp do przepustowości Wi-Fi. RT-AX57 obsługuje również standard 1024-QAM dla znacznie szybszych połączeń bezprzewodowych Mediaexpert.plПоскаржитись | 369 zł |
Router Asus Rt-Ax57 Wifi 6 Ax3000 Mu-MimoASUS RT-AX57 WiFi 6 AX3000 Najważniejsze cechy Standard Wi-Fi nowej generacji — obsługa standardu Wi-Fi 802.11ax za... щеpewnia lepszą wydajność i przepustowość. U... EmpikПоскаржитись | 379 zł |
Asus Wireless AX3000 Dual Band WiFi 6 RT-AX57 802.11ax, 2402+574 Mbit/s, 1 | 524 zł |
Router RT-AX57 Wi Fi AX3000 1WAN 4LAN | 370 zł |
Router Asus RT-AX57 3000MbRouter Asus RT-AX57 3000Mb WiFi 6 Wi-Fi 6 (802.11ax) zostało zaprojektowane do obsługi wielu urządzeń, zapewniając... щеdo 4 razy większą przepustowość i wydajność sieci. Wi-Fi 6 zapewnia zwiększony zasięg sygnału Wi-Fi i lepszy zasięg nawet o 80% dalej. Dzięki całkowitej szybkości sieci 3000 Mb/s — router Asus RT-AX57 3000Mb jest 1,5 razy szybszy niż dwuzakresowe routery 802.11ac 2X2. Wi-Fi 6 zawiera nową funkcję o nazwie BSS Coloring, która poprawia wydajność połączenia Wi-Fi nawet w zatłoczonych miejscach. Gdy dwa sąsiednie routery wysyłają ruch na tym samym kanale, router musi czekać, aż kanał będzie wolny. Dzięki BSS Coloring router WiFi 6 identyfikuje swoje dane za pomocą unikalnego znacznika kanału („kolor”), który różni się od sąsiednich sieci. Router WiFi 6 może wtedy ignorować sygnały w innym kolorze na kanale i natychmiast wysyłać dane. To znacznie skraca czas oczekiwania routera i zwiększa wydajność sieci. Najnowsze zabezpieczenia sieciowe WPA3 Następna generacja zabezpieczeń Wi-Fi zastosowana w routerze Router Asus RT-AX57 3000Mb, oferuje nowe możliwości w celu zwiększenia ochrony Wi-Fi w sieciach osobistych. Opierając się na powszechnym przyjmowaniu WPA2 przez ponad dekadę, WPA3 dodaje nowe funkcje, aby uprościć bezpieczeństwo Wi-Fi, umożliwić bardziej niezawodne uwierzytelniani Vobis.plПоскаржитись | 480 zł |
Asus Rt-ax57 Router Posrebrzany 90IG06Z0-MO3C00ASUS RT-AX57.Typ połączenia WAN: RJ-45.Pasmo Wi-Fi: Dual band (2,4 GHz / 5 GHz), Standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)... ще, Przepustowość WLAN (maks.): 2402 Mbit/s.Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, Przepustowość: 10,100,1000 Mbit/s, Standardy sieciowe: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n.Obsługi tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 487 zł |
Asus Rt-Ax57 Ax3000 90IG06Z0-MO3C00 Router Czarny 3000 Mbit/sObsługuje nie tylko MU-MIMO, ale również technologię OFDMA, aby skutecznie przypisywać kanały i komunikować się z w... щеieloma urządzeniami jednocześnie
Bezpłatna licencja na AiProtection, zasilana przez Trend Micro, blokuje zagrożenia bezpieczeństwa internetowego dla wszystkich podłączonych urządzeń Smart
Kompatybilny z systemem ASUS AiMesh WiFi zapewnia bezproblemowe pokrycie w całym domu Amazon.plПоскаржитись | 362 zł |
ASUS WiFi 6 Router RT-AX57 - Dual Band AX3000 WiFi Router Gaming & Streami | 905 zł |
Asus- RT-AX57 router AX3000 Wi-Fi 6Specyfikacja Zainstalowany system operacyjny ASUSWRT Procesor wbudowany Tak Wielkość pamięci flash... ще128 MB Pojemność pamięci wewnętrznej 256 MB Aktualizacje oprogramowania urządzenia Tak Taktowanie procesora 1,7 MHz Liczba rdzeni procesora 4 Współpraca z Amazon Alexa Tak Lampka kontrolna Tak Wbudowany wyłącznik Tak Typ produktu Router biurkowy Diody LED LAN, Zasilanie, Sieć WAN, WLAN Kolor produktu Czarny Prąd wyjściowy 1,5 A Adapter zewnętrznego zasilania Tak Napięcie operacyjne 12 V Rodzaj zasilania DC Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz Napięcie wejściowe AC 110 - 240 V Waga produktu 374 g Obsługa DMZ Tak Kontrola rodzicielska Tak Firewall Tak Raport zdarzeń systemowych Tak Dostęp dla gości Tak Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA3 Szyfrowanie / bezpieczeństwo WPA2 Filtrowanie adresów MAC Tak Dostęp do harmonogramu Tak Przycisk WPS Tak Obsługa jakość serwisu (QoS) Tak Funkcja Wake-On-LAN Tak Przycisk reset Tak Klasa wydajności aplikacji Tak Statystyka bezprzewodowa Tak Typ interfejsu Ethernet LAN Gigabit Ethernet Dynamiczny DNS (DDNS) Tak Przewodowa sieć LAN Tak SSID na podstawie przypisania VLAN Tak Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ac Standardy komunikacyjne IEEE 802.11g Standardy komunikacyjne IEEE 802.11a Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ax Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s Wyzwalanie portów Tak Obsługuje VPN VPN Client L2TP VPN Client OVPN VPN Client PPTP VPN Server IPSec VPN Server OVPN VPN Server PPTP Liczba dołączonych produktów 1 szt. Rodzaj opakowania Pudełko Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) 574 Mbit/s WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) 2402 Mbit/s Częstotliwość Wi-Fi Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) 2402 Mbit/s Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Serwer DHCP Tak Port USB Nie Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 4 Gniazdko wyjścia DC Tak Ilość anten 4 Konstrukcja anteny Zewnętrzny Gniazdo karty SIM Nie Połączenie USB 3G/4G Nie DSL WAN Nie Typ połączenia WAN RJ-45 Ethernet WAN Tak Szerokość 365mm Długość 80mm Wysokość 230mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 435 zł |
ASUS RT-AX57 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet 90IG06Z0-MO3C00ASUS (90IG06Z0-MO3C00) ASUS RT-AX57 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Czarny... Senetic.plПоскаржитись | 405 zł |
ще 10 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!