Ціни на Asus ROG Swift PG27AQN 27 " чорний (90LM0820-B01370)
Фото 6 | від 4 988 до 6 235 zł Тип: ігровий монітор; Діагональ ("): 27; Тип матриці: IPS; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 2560x1440 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 1; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 600; Статична контрастність: 1 000:1; Підтримка HDR: DisplayHDR 600 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS PG27AQN - LED-skaerm - 27" 90LM0820-B01370 | 4 988 zł |
27" ASUS ROG Swift PG27AQN - 2560x1440 (QHD) - 360Hz - Fast IPS - 1 ms - M27 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 360Hz & Fast IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??:... ще2560x1440 (QHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 360Hz Szybko?? reakcji: 1ms (GTG) Rodzaj panelu: Fast IPSHighlights Nvidia G-Sync Nvidia Reflex Analyzer Proshop.plПоскаржитись | 5 210 zł |
Asus Monitor 27 cali PG27AQN UPASU027XSPGAQN- ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex A... щеnalyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 5 690 zł |
ASUS 27" ROG Swift 360Hz PG27AQN CzarnyDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 4.8 kg Wysokość [mm]: 367 mm Szerokość [mm]: 614 mm Głębokość [mm]: 90 mm Seria... ще: ROG Swift 360Hz PG27AQN Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.233 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex Analyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 60027-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczyProcesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 HzNVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar opóźnienia systemuTechnolo Neonet.plПоскаржитись | 5 440 zł |
ASUS PG27AQN - 27'' | Fast IPS | QHD | 360 Hz | DisplayPort, HDMI | HDR |Najszybszy na świecie monitor gamingowy do rozgrywki e-sportowej ROG Swift 360Hz PG27AQN to idealny monitor gamingo... щеwy do rozgrywek e-sportowych i gier FPS o szybkiej akcji, takich jak VALORANT, Fortnite, Apex Legends i CS: GO. Ten monitor QHD (2560 x 1440) jest wyposażony w technologię Ultrafast IPS, która obsługuje maksymalnie 360 Hz, a ponadto procesor NVIDIA® G-SYNC® dla superpłynnej rozgrywki z niezrównanym poziomem realizmu. O 3% lepsze celowanie 27-calowy monitor QHD Badacze z firmy NVIDIA® odkryli, że w przypadku strzelania do niewielkich celów użycie 27-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1440p może poprawić trafność celowania nawet o 3% w porównaniu z graniem na konwencjonalnym 25-calowym wyświetlaczu 1080p. Dla profesjonalnych graczy te 3% może oznaczać różnicę pomiędzy zwycięstwem a porażką. Superszybka częstotliwość odświeżania Gry e-sportowe, takie jak VALORANT, Apex Legends, Overwatch i Rainbow Six Siege, wymagają maksymalnej liczby klatek na sekundę i najniższego poziomu opóźnienia systemowego. W grach, w których liczą się milisekundy, superszybka częstotliwość odświeżania 360 Hz monitora PG27AQN robi różnicę pomiędzy headshotem a spudłowaniem. Wprowadzone niedawno na rynek karty graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają wydajność w rozdzielczości 1440p przy 360 Hz w najważniejszych grach e-sportowych. Dodatkowo, PG27AQN z NVIDIA Reflex pomaga utrzymać niski poziom opóźnień i wysoką responsywność w szerszym zakresie liczby klatek na sekundę, z opóźnieniem systemowym wynoszącym zaledwie 10 ms. Technologia Ultrafast IPS Trzy kluczowe cechy definiują technologię Ultrafast IPS, która zapewnia monitorowi PG27AQN najszybszy czas reakcji spośród wszystkich dotychczas wyprodukowanych monitorów ROG. Został on stworzony pod kątem wyeliminowania efektu „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu) i zapewnienia graczom obrazu o niespotykanej dotąd wyrazistości – nawet na najbardziej dynamicznych polach bitew w aktualnych turniejach e-sportowych. NVIDIA G-SYNC NVIDIA® Procesor G-SYNC® zapewnia Ci wrażenia z rozgrywki, o jakich marzysz. Ciesz się niewiarygodnie płynną rozgrywką bez efektu „tearingu” (rozrywania klatki) dzięki częstotliwości odświeżania do 360 Hz, a ponadto ultraniskim „motion blur” (rozmyciem obrazu w ruchu). Zmierz responsywność systemu za pomocą NVIDIA Reflex W profesjonalnej rywalizacji gamingowej kluczowa jest responsywność. Zintegrowane rozwiązanie NVIDIA Reflex Analyzer rejestruje opóźnienie systemowe na całej drodze sygnału i zapewnia precyzyjny pomiar wydajności komputera. Wkrocz na pole bitwy z pewnością siebie, wiedząc, że Twój system gamingowy zapewnia najwyższą wydajność. Dwa tryby do rozgrywki e-sportowej Graj z bardziej znanym wariantem 25”: w rozdzielczości 1080p lub włącz w ustawieniach podwójny tryb e-sportowy, aby cieszyć się rozgrywką z jeszcze ostrzejszym obrazem w Komputronik.plПоскаржитись | 5 090 zł |
Monitor ASUS ROG PG27AQN 27" 2560x1440px IPS 360Hz 1 msROG Swift 360Hz PG27AQN to idealny monitor e-sportowy do szybkich gier FPS, takich jak VALORANT, Fortnite, Apex Leg... щеends i CS: GO. Ten wyświetlacz QHD (2560 x 1440) jest wyposażony w ultraszybką technologię panelu IPS, która obsługuje obraz o częstotliwości odświeżania do 360 H. Electro.plПоскаржитись | 5 089 zł |
Asus Monitor 27 cali PG27AQN 111235- ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex A... щеnalyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 960 zł |
Monitor ASUS ROG PG27AQN 27" 2560x1440px IPS 360Hz 1 msROG Swift 360Hz PG27AQN to idealny monitor e-sportowy do szybkich gier FPS, takich jak VALORANT, Fortnite, Apex Leg... щеends i CS: GO. Ten wyświetlacz QHD (2560 x 1440) jest wyposażony w ultraszybką technologię panelu IPS, która obsługuje obraz o częstotliwości odświeżania do 360 H.... Avans.plПоскаржитись | 5 089 zł |
Asus Monitor 27 cali PG27AQN 111235- ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex A... щеnalyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 5 690 zł |
Asus Monitor 27 cali PG27AQN 1852787ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex Analy... щеzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar opóźnienia systemu Technologia ASUS Ultrafast IPS zapewnia najszybszy czas reakcji spośród wszystkich monitorów 1440p Podwójny tryb e-sportu umożliwia monitorowi zmianę rozmiaru obrazu do znanej przekątnej 25 cali przy rozdzielczości 1080p lub 2368 x 1332 OryginalneTusze.plПоскаржитись | 5 745 zł |
Monitor ASUS ROG PG27AQN 27" 2560x1440px IPS 360Hz 1 ms 90LM0820-B01370ROG Swift 360Hz PG27AQN to idealny monitor e-sportowy do szybkich gier FPS, takich jak VALORANT, Fortnite, Apex Leg... щеends i CS: GO. Ten wyświetlacz QHD (2560 x 1440) jest wyposażony w ultraszybką technologię panelu IPS, która obsługuje obraz o częstotliwości odświeżania do 360 H.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 5 089 zł |
Monitor Asus ROG Swift PG27AQN (90LM0820-B01370) | 5 089 zł |
ASUS MONITOR ASUS 27" PG27AQN ROG SwiftAMD FreeSync: NieCzas odpowiedzi (typowy): 1 msCzęstotliwość odświeżania pionowego: 24 - 240 HzCzęstotliwość odświe... щеżania poziomego: 30 - 222 kHzCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 5 906 zł |
ASUS ROG Swift PG27AQN 27" 2K IPS 360Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plПоскаржитись | 5 089 zł |
ASUS ROG Swift PG27AQN 27" 2K IPS 360Hz 1ms GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp RTV Euro AGDПоскаржитись | 5 089 zł |
Monitor 27 cali PG27AQN | 5 789 zł |
Monitor 27 cali PG27AQN | 5 822 zł |
Monitor Asus 27" PG27AQN | 5 837 zł |
Monitor 27 cali PG27AQN | 5 586 zł |
Asus 90lm0820-b01370 27´´ Full Hd Ips Led Gaming Monitor WielokolorowyASUS ROG Swift PG27AQN.Średnic tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 6 235 zł |
ще 4 пропозиції
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!