Ціни на wi-fi адаптер Asus PCE-AX1800
Відео 1Фото 5 | від 125 до 188 zł Двухдіапазонний Wi-Fi адаптер із підтримкою Wi-Fi 6 та Bluetooth v 5.2 (в т.ч. енергоефективного стандарту передачі аудіо Bluetooth LE Audio). Модель виконана у форм-факторі плати розширення PCI-E x1 та вставляється у відповідний слот материнської плати комп'ютера. Серцем пристрою є ще одна невелика хустка формату M.2 2230 - Azure Wave AW-XB468NF, в основі якої знаходиться чип MediaTek MT7921. Адаптер забезпечує пропускну здатність бездротової передачі даних до 1201 Мбіт/с на несучій частоті 5 ГГц і до 574 Мбіт/с при роботі в діапазоні 2.4 ГГц це відповідає класу AX1800. "З коробки" Asus PCE-AX1800 комплектується двома знімними поворотними антенами. За бажання їх можна замінити на інші. Пристрій підтримує технології OFDMA та MIMO, що дозволяють максимально ефективно використовувати вес...ь бездротовий спектр за великої кількості клієнтів. У перелік переваг моделі можна записати і протокол безпеки WPA3, який підвищує рівень захисту мережі від атак та вразливостей ззовні. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Dual Band 90IG07A0-MO0B00 Router Czarny 5000MbpsWysokiej jakości wykonanie
Nowoczesny i nietuzinkowy wygląd
Praktyczne zastosowanie produktu Amazon.plПоскаржитись | 125 zł |
ASUS Bezprzewodowa karta sieciowa ASUS PCE-AX1800 CzarnyDwuzakresowa karta sieciowa Ax1800 Pci-E pracująca w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.2, technologia bez... щеpieczeństwa sieci Wpa3, technologie Ofdma i MU-MIMO.Korzyśc MediaMarkt.plПоскаржитись | 135 zł |
ASUS PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.2 WPA3 netwAdapter sieciowy, PCIe, 802.11a, 802.11b/g/n, 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2 Proshop.plПоскаржитись | 139 zł |
Asus Karta sieciowa PCE-AX1800 WiFi AX PCI-E NKASUWACPE000061,5x szybsze Wi-Fi, nawet w zatłoczonych sieciach
Dzięki technologii WiFi 6 (802. 11ax), ASUS PCE-AX1800 zapewni... щеa prędkości bezprzewodowe do 1,5x szybsze niż urządzenia WiFi 5 (802. 11ac). Rewolucyjne połączenie technologii OFDMA i MU-MIMO zapewnia najbardziej wydajne połączenie Wi-Fi komputera.
Natychmiastowa aktualizacja Bluetooth - Szybsza prędkość i lepsza jakość dźwięku.
Podłącz ASUS PCE-AX1800 do komputera, aby uzyskać natychmiastową aktualizację do najnowszej ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 138 zł |
ASUS PCE-AX1800 NET-WLK-ASU-050ASUS PCE-AX1800 - Dwuzakresowa karta sieciowa AX1800 PCI-E pracująca w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.... ще2, technologia bezpieczeństwa sieci WPA3, technologie OFDMA i MU-MIMO Standard Wi-Fi następnej generacji – łączność w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax) dla lepszej wydajności i większej przepustowości. Ultraszybkie prędkości połączeń Wi-Fi – dzięki połączeniom bezprzewodowym z prędkością -1800 Mb/s z łatwością obsłuży nawet najbardziej obciążone sieci. Technologia 802.11ax – dzięki obsłudze OFDMA oraz MU-MIMO standard sieciowy Wi-Fi 6 oferuje bardziej wydajne, stabilne i szybsze transmisje, nawet gdy wiele urządzeń przesyła dane w tym samym czasie. Bluetooth 5.2 dla szybszych połączeń i większego zasięgu – Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż w poprzednim standardzie, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia bezpieczeństwa sieci WPA3 – zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci. 1,5 razy szybsza łączność Wi-Fi, nawet w zatłoczonych sieciach Dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi 6 (802.11ax) rozwiązanie ASUS PCE-AX1800 oferuje nawet 1,5 razy wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych niż w przypadku urządzeń pracujących w standardzie Wi-Fi 5 (802.11ac). Rewolucyjne połączenie technologii OFDMA i MU-MIMO zapewnia najbardziej wydajne połączenia Wi-Fi dla Twojego komputera. Zawsze duża szybkość, nawet w zatłoczonych sieciach ASUS PCE-AX1800 korzysta z połączenia niezawodnej technologii łączności MU-MIMO oraz innowacyjnej technologii OFDMA w celu efektywnego przydzielania przepustowości i jednoczesnej komunikacji z kilkoma urządzeniami. Dzięki temu zapewnia bardziej płynne połączenia Wi-Fi i najwyższe możliwe do osiągnięcia prędkości dla wszystkich urządzeń*. *Zastrzeżenie: router i klient muszą obsługiwać technologię MU-MIMO Natychmiastowe udoskonalenie łączności Bluetooth – Wyższa szybkość połączeń i lepsza jakość przesyłanego dźwięku Zainstaluj kartę ASUS PCE-AX1800 w swoim komputerze, aby natychmiastowo wyposażyć go w najnowszą technologię Bluetooth 5.2. Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż wcześniej, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia WPA3 do ochrony sieci ASUS PCE-AX1800 wykorzystuje najnowszy standard bezpieczeństwa sieci Wi-Fi WPA3, co zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci. Komputronik.plПоскаржитись | 125 zł |
Karta sieciowa ASUS PCE-AX1800Dwuzakresowa karta sieciowa AX1800 PCI-E pracująca w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.2, technologia bez... щеpieczeństwa sieci WPA3, technologie OFDMA i MU-MIMO Standard Wi-Fi następnej generacji – łączność w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax) dla lepszej wydajności i większej przepustowości. Ultraszybkie prędkości połączeń Wi-Fi – dzięki połączeniom bezprzewodowym z prędkością -1800 Mb/s z łatwością obsłuży nawet najbardziej obciążone sieci. Technologia 802.11ax – dzięki obsłudze OFDMA oraz MU-MIMO standard sieciowy Wi-Fi 6 oferuje bardziej wydajne, stabilne i szybsze transmisje, nawet gdy wiele urządzeń przesyła dane w tym samym czasie. Bluetooth 5.2 dla szybszych połączeń i większego zasięgu – Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż w poprzednim standardzie, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia bezpieczeństwa sieci WPA3 – zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci. Electro.plПоскаржитись | 125 zł |
Asus Karta sieciowa PCE-AX1800 WiFi AX PCI-E 766511,5x szybsze Wi-Fi, nawet w zatłoczonych sieciach
Podłącz ASUS PCE-AX1800 do komputera, aby uzyskać natychmiastową aktualizację do najnowszej ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 145 zł |
Karta sieciowa ASUS PCE-AX1800Dwuzakresowa karta sieciowa AX1800 PCI-E pracująca w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.2, technologia bez... щеpieczeństwa sieci WPA3, technologie OFDMA i MU-MIMO Standard Wi-Fi następnej generacji – łączność w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax) dla lepszej wydajności i większej przepustowości. Ultraszybkie prędkości połączeń Wi-Fi – dzięki połączeniom bezprzewodowym z prędkością -1800 Mb/s z łatwością obsłuży nawet najbardziej obciążone sieci. Technologia 802.11ax – dzięki obsłudze OFDMA oraz MU-MIMO standard sieciowy Wi-Fi 6 oferuje bardziej wydajne, stabilne i szybsze transmisje, nawet gdy wiele urządzeń przesyła dane w tym samym czasie. Bluetooth 5.2 dla szybszych połączeń i większego zasięgu – Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż w poprzednim standardzie, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia bezpieczeństwa sieci WPA3 – zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci.... Avans.plПоскаржитись | 125 zł |
TP-LINK PCE-AX1800Gwarancja:36 miesięcy;Liczba wyjść:0;Standar OleOle.plПоскаржитись | 130 zł |
ASUS Asus- karta sieciowa PCE-AX1800Antena: TakBluetooth: TakCzęstotliwoś Akces-markt.plПоскаржитись | 141 zł |
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800Specyfikacja Wewnętrzny Tak Przeznaczenie PC Antena Tak Konstrukcja anteny Zewnętrzny... щеWaga produktu 49,4 g Szerokość produktu 120 mm Głębokość produktu 88 mm Wysokość produktu 22 mm Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ac Standardy komunikacyjne IEEE 802.11g Standardy komunikacyjne IEEE 802.11ax Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Standardy komunikacyjne IEEE 802.11a Bluetooth Tak Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Maksymalna szybkość przesyłania danych 1775 Mbit/s Wersja Bluetooth 5.2 Wi-Fi Tak Częstotliwość Wi-Fi Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 10 x64 Głębokość opakowania 138 mm Waga wraz z opakowaniem 250 g Szerokość opakowania 180 mm Wysokość opakowania 50 mm Sposób łączności Bezprzewodowy Interfejs WLAN / Bluetooth Interfejs hosta PCI Express Kod zharmonizowaneg ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 165 zł |
Asus Karta sieciowa PCE-AX1800 WiFi AX PCI-E 766511,5x szybsze Wi-Fi, nawet w zatłoczonych sieciach
Podłącz ASUS PCE-AX1800 do komputera, aby uzyskać natychmiastową aktualizację do najnowszej ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 138 zł |
ASUS PCE-AX1800 BT5.2 Wewnętrzny WLAN / Bluetooth 1775 PCE-AX1800ASUS (PCE-AX1800) ASUS PCE-AX1800 BT5.2 Wewnętrzny WLAN / Bluetooth 1775 Mbit/s... Senetic.plПоскаржитись | 134 zł |
Karta sieciowa ASUS PCE-AX1800 90IG07A0-MO0B00Dwuzakresowa karta sieciowa AX1800 PCI-E pracująca w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax). Bluetooth 5.2, technologia bez... щеpieczeństwa sieci WPA3, technologie OFDMA i MU-MIMO Standard Wi-Fi następnej generacji – łączność w standardzie Wi-Fi 6 (802.11ax) dla lepszej wydajności i większej przepustowości. Ultraszybkie prędkości połączeń Wi-Fi – dzięki połączeniom bezprzewodowym z prędkością -1800 Mb/s z łatwością obsłuży nawet najbardziej obciążone sieci. Technologia 802.11ax – dzięki obsłudze OFDMA oraz MU-MIMO standard sieciowy Wi-Fi 6 oferuje bardziej wydajne, stabilne i szybsze transmisje, nawet gdy wiele urządzeń przesyła dane w tym samym czasie. Bluetooth 5.2 dla szybszych połączeń i większego zasięgu – Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż w poprzednim standardzie, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia bezpieczeństwa sieci WPA3 – zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 125 zł |
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800Przeznaczenie: PC Wewnętrzny: Tak Antena: Tak Konstrukcja anteny: Zewnętrzny Szerokość produktu: 120 mm Głębokość p... щеroduktu: 88 mm Wysokość produktu: 22 mm Wa... EmpikПоскаржитись | 137 zł |
TP-LINK PCE-AX1800Gwarancja:36 miesięcy;Liczba wyjść:0;Standar RTV Euro AGDПоскаржитись | 140 zł |
Asus AX1800 Dual-Band Bluetooth 5.2 PCIe Wi-Fi Adapter PCE-AX1800 802.11ax | 188 zł |
Asus- karta sieciowa PCE-AX1800 | 125 zł |
Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 1,5 razy szybsza łączność Wi-Fi, nawet w zatłoczonych sieciac... щеh Dzięki zastosowaniu technologii Wi-Fi 6 (802.11ax) karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 oferuje nawet 1,5 razy wyższe prędkości połączeń bezprzewodowych niż w przypadku urządzeń pracujących w standardzie Wi-Fi 5 (802.11ac). Rewolucyjne połączenie technologii OFDMA i MU-MIMO zapewnia najbardziej wydajne połączenia Wi-Fi dla Twojego komputera. Zawsze duża szybkość, nawet w zatłoczonych sieciach Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 korzysta z połączenia niezawodnej technologii łączności MU-MIMO oraz innowacyjnej technologii OFDMA w celu efektywnego przydzielania przepustowości i jednoczesnej komunikacji z kilkoma urządzeniami. Dzięki temu zapewnia bardziej płynne połączenia Wi-Fi i najwyższe możliwe do osiągnięcia prędkości dla wszystkich urządzeń. Natychmiastowe udoskonalenie łączności Bluetooth – Wyższa szybkość połączeń i lepsza jakość przesyłanego dźwięku Zainstaluj kartę sieciową Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 w swoim komputerze, aby natychmiastowo wyposażyć go w najnowszą technologię Bluetooth 5.2. Bluetooth 5.2 nie tylko umożliwia transfery danych z dwa razy wyższą szybkością i przy cztery razy większym zasięgu niż wcześniej, ale ponadto przedłuża czas pracy na baterię i ulepsza jakość przesyłanego dźwięku. Najnowsza technologia WPA3 do ochrony sieci Karta sieciowa Asus PCE-AX1800 Dual Band PCI-E WiFi 6 wykorzystuje najnowszy standard bezpieczeństwa sieci Wi-Fi WPA3, co zapewnia Twojemu komputerowi dodatkowy poziom ochrony przed atakami zewnętrznymi, a Tobie komfort psychiczny podczas korzystania z sieci. Vobis.plПоскаржитись | 129 zł |
Karta sieciowa przewodowa ASUS PCE-AX1800 | 181 zł |
ще 9 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!