Ціни на Apple iPhone 14 128 ГБ
Відео 84Фото 17 | від 2 800 до 5 511 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.1; роздільна здатність екрану: 2532x1170 (19.5:9); Захист екрана: Ceramic Shield; Співвідношення дисплей/корпус (%): 86; DCI-P3; ОС: iOS; Модель процесора: Apple A15; Процесор (ГГц): 3.2; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: немає в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 14 128 GB - Północ MPUF3PX/AWyświetlacz Super Retina XDR 6,1 cala
Bateria na cały dzień i nawet 20 godzin odtwarzania wideo
Najlepsze w branż... щеy rozwiązania zwiększające trwałość, takie jak warstwa Ceramic Shield i wodoodporna konstrukcja
Czip A15 Bionic z 5-rdzeniowym GPU do błyskawicznego działania. Ultraszybka łączność komórkowa 5G
Zaawansowany system aparatów do robienia fantastycznych zdjęć w każdym świetle
Tryb akcji do rejestrowania płynnych i stabilnych ujęć z ręki
Tryb filmowy teraz w 4K Dolby Vision z częstością nawet 30 kl./s
Kluczowa funkcja bezpieczeństwa – Wykrywanie wypadków, która może rozpoznać poważne zderzenie i wezwać służby ratunkowe
System iOS 16 z nowymi sposobami na personalizację, komunikację i udostępnianie Amazon.plПоскаржитись | 3 149 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 128GB PRODUCT Red (MPVA3)Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone. iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady na nowe i intere... щеsujące sposoby. Nakładaj warstwy na zdjęcie, aby je wyróżnić się. Śledź za pierścieniami aktywności. Wyświetlaj bieżące aktualizacje ulubionych aplikacji. WykrTwoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone.iOS 16 pozwala dostosować ekran blokady w nowe, interesujące sposoby. Nałóż zdjęcie na warstwy, aby stało się bardziej widoczne. Śledź kółka aktywności. Przeglądaj aktualne aktualizacje ulubionych aplikacji.Wykry Rozetka.plПоскаржитись | 3 256 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 14 128GB Niebieski MPVN3PX/AiPhone 14. Z najbardziej imponującym systemem dwóch aparatów w historii iPhone'a. Możesz nim robić przepiękne zdjęc... щеia w jasnym i słabym świetle. A Wykrywanie wypadków, nowa funkcja bezpieczeństwa, wzywa pomoc, kiedy Ty nie możesz.Korzyści MediaMarkt.plПоскаржитись | 3 299 zł |
Apple iPhone 14 5G 128GB - Midnight6.1 Super Retina XDR OLED (2532x1170) with Ceramic Shield, 5G, Dual SIM, Apple A15 Bionic Hexa-core with 5-core GPU... ще, 128GB Flash, Dual Camera System: 12Mpixel f/1.5 Main + 12Mpixel f/2.4 Ultra Wide with 2x Optical Zoom (Back), 12Mpixel f/1.9 (Front), Wi-Fi 6, BT 5.3, IP68 dust/water-resi Proshop.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Apple iPhone 14 128GB - Fioletowy TEAPPPI14RMPV03iPhone 14
Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.
W iOS 16 są świetne nowe opcje personalizac... щеji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek.
iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 doskonałą baterię na cały dzień.
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 3 376 zł |
Apple iPhone 14 128GB FioletowyTechnologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 999 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 128GB 6,1" 5G Midnight MPUF3HX/AAPPLE IPHONE 14 128GB MIDNIGHT Najważniejsze informacje: przekątna wyświetlacza:&n Maxelektro.plПоскаржитись | 3 649 zł |
APPLE iPhone 14 128GB Czarny MPUF3PX/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek... щеi wtyczki do ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 146,7 x 71,5 x 7,80 mm Waga [g]: 172 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Północ Typ obudowy: Warstwa Ceramic Shield z przodu
Konstrukcja ze szkła (tył obudowy) Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 6 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Nie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (128GB) System operacyjny: iOS 16 Pamięć: 128 GB Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): Czip A15 Bionic, 16-rdzeniowy system Neural Engine Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 16 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 16 Modele producenta Apple: iPhone 14 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Super Retina XDR z technologią ProMotion, OLED
Technologia HDR Rozdzielczość ekranu [px]: 2532 x 1170 px Liczba kolorów: Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Ceramic Shield Dodatkowe funkcje: True Tone
Powłoka oleofobowa
Jasność maks. 800 nitów (typowo); jasność szczytowa 1200 nitów (HDR)
460 pikseli na cal
Jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 12 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Flesz True Tone
Photonic Engine
Deep Fusion
HDR4
Tryb portretowy
Tryb nocny
Panorama
Redukcja czerwonych oczu
Stabilizacja obrazu
Zdjęcia seryjne
Geoznaczniki Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K Aparat główny (tylny) [Mpix]: 12 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G / 4G / 3G Bluetooth: BT 5.3 WiFi: Wi-Fi 6 (802.11ax) z technologią 2x2 MIMO GPS: Tak Rodzaj złącza: Lightning Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS / Glonass / Galileo / BeiDou Typ karty SIM: Dual SIM (nano-SIM i eSIM) Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Lightning: Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi dwuzakresowe (2,4GHz / 5 GHz) Rodzaj nawigacji: ["QZSS","Galile Neonet.plПоскаржитись | 3 249 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 128GB Niebieski GS-T-APL-1180DUŻY i WIĘKSZY Wielki skok jakości zdjęć w słabym świetle Twoje zdjęcie.Twoja czcionka.Twoje widżety. Twój iPhone.... щеW iOS 16 są świetne nowe opcje personalizacji ekranu blokady. Możesz na nim mieć piękną warstwę zdjęciową, nie tracąc przy tym z oka postępów w pierścieniach aktywności ani bieżących powiadomień z ulubionych apek. Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz. Gdy jedziesz samochodem, iPhone 14 rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe Plus dla baterii iPhone 14 Plus ma naszą najwydajniejszą baterię, a iPhone 14 – doskonałą baterię na cały dzień. Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus. Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14. Szybsze ładowanie bezprzewodowe ładowarką MagSafe. 21% więcej ekranu. Duża rzecz. iPhone 14 Plus ma wielki wyświetlacz Super Retina XDR Technologia OLED zapewnia niewiarygodny kontrast z olśniewającą bielą i głęboką czernią. Dzięki wysokiej rozdzielczości i dokładnemu odwzorowaniu kolorów obraz jest ostry i realistyczny. Funkcja True Tone dostosowuje temperaturę barw do oświetlenia, więc patrzenie w ekran mniej męczy oczy. Więcej świetnych zdjęć Nowy aparat główny i ulepszone przetwarzanie obrazu pomagają robić nadzwyczajne zdjęcia w każdym, nawet słabym, świetle. Twoje filmy jak z Hollywood Tryb filmowy automatycznie przenosi ostrość na najważniejszy element kadru, tak jak to robią filmowi profesjonaliści Komputronik.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Apple iPhone 14 128GB - Niebieski 94338iPhone 14
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 441 zł |
Apple iPhone 14 Fioletowy 128GBale.pl Поскаржитись | 3 440 zł |
Apple iPhone 14 128GB 6,1" 12Mpix Niebieski5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 3 199 zł |
Apple iPhone 14 128GB - Fioletowy 94336iPhone 14
- Nawet 26 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 Plus
- Nawet 20 godzin odtwarzania wideo na iPhonie 14 ... (zobacz więcej) Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 376 zł |
iPhone 14 Plus 128GB 5G ŻółtyiPhone 14 Plus Ekran 6,7” cala OLED Aparaty Tylny 12 + 12 Mpix, przedni 12 Mpix Pamięć wewnętrzna 128 GB Procesor A... щеpple A15 Bionic Nowa generacja iPhone 14 Plus korzysta ze sprawdzonego czipa A15 Bionic, który zapewnia imponującą moc, wydajną grafikę oraz energooszczędno Orange.plПоскаржитись | 5 499 zł |
Smartfon Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3) | 3 178 zł |
Apple iPhone 14 128GB Północ | 3 149 zł |
Apple iPhone 14 Midnight 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 14 – Innowacja Sp... щеotyka Codzienną Wygodę
iPhone 14 wyróżnia się stylowym i nowoczesnym designem, łącząc eleganckie wykończenie z wytrzymałą ramą. Jego Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala oferuje żywe kolory i niesamowitą szczegółowość, zapewniając doskonałe wrażenia wizualne. Ceramic Shield na froncie urządzenia dodatkowo zwiększa jego wytrzymałość.
Wydajność i Szybkość:
Dzięki najnowszemu chipowi A16 Vedion.plПоскаржитись | 2 929 zł |
Smartfon Apple iPhone 14, 5G, 6/128 GB, żółtyApple iPhone 14 to dobry wybór Jeśli szukasz produktu, który połączy w sobie jakość, funkcjonalność i sprawdzone ro... щеzwiązania techniczne, to Apple iPhone 14 j... EmpikПоскаржитись | 3 411 zł |
Apple iPhone 14 128GB 6,1" 12Mpix Fioletowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 3 199 zł |
Apple iPhone 14 128GB - Midnight | 3 079 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!