Ціни на Apple iPhone 11 128 ГБ
Відео 89Фото 33 | REF від 1 079 до 3 494 zł Не дивлячись на цифру 11 в назві, дана модель, по суті, є прямим наступником iPhone XR. Основні відмінності криються в камерах, тепер вони здвоєні (і основна, і фронтальна); в процесорі, який, судячи з результатів тестів, став мінімум на 50% могутніше; а також в акумуляторі більшої ємності. Що стосується функціоналу, то, хоча головний акцент на фото- і відеозйомку був зроблений в моделях 11 Pro і 11 Pro Max, базовий iPhone 11 також отримав безліч поліпшень, які стосуються фото і відео. Наприклад, з'явився режим нічної зйомки, причому з явно кращою ефективністю на тлі конкурентів (навіть порівняно з Samsung S10), а також зйомка відео в HDR при 60 к/с. Один об'єктив основної камери зроблений ширококутним, другий — надширококутним. Продовжуючи порівняння з iPhone XR, варто сказати, що...новинка отримала вологозахист за стандартом IP68, і може занурюватися під воду до 2 м (попередник задовольнявся 1,5 м). Оновилася палітра кольорів корпусу, причому як за складом, так і за насиченістю відтінків; тепер їх 6: чорний, сріблястий, червоний, пурпурний, жовтий, зелений. Задня кришка залишилася глянцевою (у 11 Pro Max вона матова). Логотип Apple перемістили в центр цієї кришки, напис iPhone прибрали зовсім. Поточна версія iPhone 11 для ринку Європи (nano+eSIM). Існує модель на 2 SIM карти (nano+nano), орієнтована на ринок Китаю. Уточнюйте цей момент у продавця перед покупкою. в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Сортувати |
Ця модель знята з виробництва. З великою ймовірністю товар НЕ є новим, а продається як "відновлений" (маркування Refurbished, REF, CPO, відновлений тощо).
Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple iPhone 11 61" 128GB SLIM BOX WHITE EUROPA | 3 494 zł |
Smartfon Apple iPhone 11 128GB Czarny (MHDH3)iPhone 11. Tylko to.Nowy system dwóch kamer nie pozostawia żadnego z Twoich przyjaciół poza kadrem. Najszybszy proc... щеesor iPhone i potężna bateria pozwalają robić więcej i spędzać mniej czasu na ładowaniu. A najwyższa jakość wideo na iPhone oznacza, że Twoje historie staną się jeszcze jaskrawsze i bardziej szczegółowe.Zła fotografia? To niemożliwe.Nowy system dwóch kamer. Możesz robić zdjęcia z szerokim i ultraszerokim kątem widzenia. Zaktualizowany interfejs i nowa ultraszerokokąt Rozetka.plПоскаржитись | 2 431 zł |
APPLE Smartfon APPLE iPhone 11 128GB Biały MHDJ3PM/A Biało-czarnyApple iPhone 11 128Gb Biały Mhdj3Pm/A Nowy system dwóch aparatów, w tym jeden z obiektywem ultraszerokokąt MediaMarkt.plПоскаржитись | 2 539 zł |
Apple iPhone 11 128GB - Biały TEAPPPI110MHDJ3 | 2 844 zł |
Smartfon Apple iPhone 11 128GB 6,1" Biały MHDJ3RM/ASmartfon Apple iPhone 11 128GB 6,1" Biały Smartfon Apple iPhone 11 128GB 6,1" w kolorze białym to połączenie nowocz... щеesnej technologii z eleganckim designem. Wyposażony w potężny procesor A13 Bionic, zapewnia płynne działanie aplikacji, grania w gry czy przeglądania internetu. Jego pamięć 128GB pozwala na przechowywanie wszystkiego - od zdjęć i filmów, przez aplikacje, po pliki i dokumenty. 6,1-calowy ekran LCD Liquid Retina HD z funkcją True Tone i szerokim zakresem kolorów P3 daje wyjątkowo żywe i realistyczne obrazy. Ten smartfon to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie zaawansowane technologie i elegancję. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Kolor: Biały Wyświetlacz: IPS, Liquid Retina HD Rozmiar wyświetlacza: 6,10" Pamięć wbudowana: 128 GB Procesor: Apple A13 Bionic Platforma: iOS 13 Rozdzielczość aparatu (tył): 12 Mpiksel + 12 Mpiksel (podwójny aparat) Dual SIM Typ karty SIM: Nano-SIM + eSIM Wodoodporność do 2 metrów przez 30 minut Face ID Wbudowane złącza: Lightning Akcesoria w zestawie: kabel Lightning na USB-C Wysokość: 150,9 mm Szerokość: 75,7 mm Głębokość: 8,3 mm Waga: 194 g Wstęp do Innowacji Odkryj smartfon, który przenosi technologię mobilną na nowy poziom – Apple iPhone 11. Z 128GB pamięci, imponującym 6,1-calowym wyświetlaczem Liquid Retina HD i eleganckim wykończeniem. Jego kluczowe cechy, takie jak czip A13 Bionic, zaawansowany system dwóch kamer, Face ID i wyjątkowa wodoodporność, zostały zaprojektowane z myślą o dostarczaniu wydajności na najwyższym poziomie i użytkowaniu bez ograniczeń. Fotografia na Wyższym Poziomie – Zaawansowany System Kamer Zaawansowany system dwóch kamer z sensorami 12 MP to Twój bilet do świata profesjonalnej fotografii. Ultra szerokokątny i szerokokątny obiektyw pozwalają uchwycić to, co niemożliwe dla innych smartfonów. Tryb Nocny, Portret i automatyczna korekcja zapewniają zdjęcia pełne detali i naturalnych kolorów w każdych warunkach oświetleniowych Maxelektro.plПоскаржитись | 2 599 zł |
Smartfon Apple iPhone 11 128GB Biały GS-T-APL-0894W sam raz wszystkiego. Nowy system dwóch aparatów pozwala uchwycić więcej. Najszybszy czip w historii smartfonów i... щеbateria na cały dzień – jeszcze więcej zdziałać. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek. Miłość od pierwszego, drugiego, trzeciego, czwartego, piątego i szóstego wejrzenia. Tylko jedno jest trudne. Zrobić złe zdjęcie. Nowy system dwóch aparatów. Możesz rejestrować ujęcia szerokokątne, a nawet jeszcze szersze. Przeprojektowan Komputronik.plПоскаржитись | 2 199 zł |
APPLE iPhone 11 128GB White MHDJ3PM/AOkres gwarancji: 12 miesięcy Wyposażenie: Przewód z Lightning na USB-C
Dokumentacja
Zestaw nie zawiera sluchawek... щеi wtyczki do ladowania sieciowego. Wymiary [mm]: 150,9 x 75,7 x 8,3 mm Waga [g]: 194 g Kolor: Biały Kolor producenta: White Typ obudowy: Wodoodporność: IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 2 m do 30 minut) Czytnik linii papilarnych: Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Biały (128GB) System operacyjny: iOS 13 Procesor [GHz]: 2,65 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: Typ procesora: 6 - rdzeniowy Procesor (opis): A13 Bionic Obsługiwana pamięć do: Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: - / 128 GB Cenówki - uzup dla Apple - System operacyjny: iOS 13 Rodzaj systemu: iOS Wersja systemu Android: Nie dotyczy Wersja systemu iOS: iOS 13 Modele producenta Apple: iPhone 11 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Liquid Retina HD
LCD Multi-Touch Rozdzielczość ekranu [px]: 1792 x 828 px Liczba kolorów: Technologia True Tone
Szeroka gama kolorów (P3) Ochrona ekranu: Powłoka oleofobowa odporna na odciski palców Dodatkowe funkcje: Kontrast 1400:1 (typowo)
Haptic Touch
Jasność maks. 625 nitów (typowo)
Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 12 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Obiektyw ultraszerokokąt Neonet.plПоскаржитись | 2 758 zł |
Smartfon APPLE iPhone 11 128GB 6.1" Biały MHDJ3PM/ANowy system dwóch aparatów pozwala uchwycić więcej. Najszybszy czip w historii smartfonów i bateria na cały dzień –... щеjeszcze więcej zdziałać. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek. Electro.plПоскаржитись | 2 649 zł |
Apple iPhone 11 128GB - Czarny 56805 | 2 899 zł |
Smartphone APPLE iPhone 11 128 GB White (Biały) MHDJ3PM/ASmartfon z ekranem dotykowym Liquid Retina HD o przekątnej 6.1 cala i rozdzielczości 1792 x 828. Produkt posiada 12... ще8 GB pamięci wewnętrznej. ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 3 249 zł |
Smartfon APPLE iPhone 11 128GB 6.1" Biały MHDJ3PM/ANowy system dwóch aparatów pozwala uchwycić więcej. Najszybszy czip w historii smartfonów i bateria na cały dzień –... щеjeszcze więcej zdziałać. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek... Avans.plПоскаржитись | 2 649 zł |
SMARTFON APPLE IPHONE 11 128GB RÓŻNE KOLORY KL. A+ PREMIUM APPLE IPHONE 11 128GB RÓŻNE KOLORY KL. A+ ✅ Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania si... щеę z jej opisem. ➡️ Dostępne kolory : CZARNY BIAŁY FIOLETOWY ZIELONY ŻÓŁTY CZERWONY Pamiętaj o podaniu koloru przedmiotu podczas składnia zamówienia. Przekaż informację podczas składania zamówienia lub w wiadomości do sprzedającego. Zamówienie może zostać wstrzymane do momentu otrzymania informacji. ⭐ Co oznacza klasa A+ urządzenia? Jest to najwyższa dostępna na rynku klasa urządzenia , która jest idealnym kompromisem pomiędzy urządzeniem używanym a nowym! Zadowalający stan techniczny i wizualny. Każdy z naszych klientów otrzymuje urządzenie sprawne technicznie , sprawdzone przez sztab specjalistów pod każdym możliwym kątem sprawności telefonu. Nie powstydzisz się kupując telefon dla siebie lub kogoś bliskiego! Stan wizualny to wygląd, który zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Idealny pomysł na prezent w najkorzystniejs Erli.plПоскаржитись | 1 174 zł |
Apple iPhone 11 128GB 6,1" 12Mpix Biały5G:nie;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 2 649 zł |
Apple iPhone 11 128GB Białyale.pl Поскаржитись | 2 910 zł |
Apple iPhone 11 128GB - Biały 56806 | 2 844 zł |
Smartfon APPLE iPhone 11 128GB 6.1" Biały MHDJ3PM/ANowy system dwóch aparatów pozwala uchwycić więcej. Najszybszy czip w historii smartfonów i bateria na cały dzień –... щеjeszcze więcej zdziałać. A dzięki wideo o jakości nieosiągalnej dla żadnego innego smartfona zapisane wspomnienia będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek... Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 850 zł |
Apple iPhone 11 Purple 128GB Smartfon - Stan DobryiPhone 11: Innowacja... щеi Styl w Nowej Generacji Apple
iPhone 11 cechuje się nowoczesnym designem z szklanym tyłem i aluminiową ramą, co nadaje mu elegancji i trwałości. Jest dostępny w różnych żywych kolorach, co pozwala użytkownikom na wyrażenie swojego stylu. Jego wytrzymała konstrukcja zapewnia również większą odporność na upadki i zarysowania.
Zaawansowany Podwójny System Kamer
iPhone 11 posiada imponujący podwójny system Vedion.plПоскаржитись | 1 279 zł |
Smartfon Apple iPhone 11 4/128GB Czarny + szkło (Refurbished by Nanowo) | 2 822 zł |
Smartfon Apple iPhone 11, 4/128 GB, białyApple iPhone 11 podobnie jak inne telefony od firmy Apple, cechuje się niezawodnością, wysoką jakością wykonania i... щеprostotą w obsłudze. Posiadanie iPhone'a o... EmpikПоскаржитись | 3 316 zł |
Apple iPhone 11 128GB 6,1" 12Mpix Biały5G:nie;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 2 649 zł |
ще 20 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!