Навушники
Apple AirPods 3 with Charging Case (MPNY3)
Відео 44Фото 19 | від 679 до 1 155 zł Третє покоління легендарних TWS AirPods 3, представлене компанією Apple в кінці жовтня 2021 року. Тепер із захистом від поту і вологи за стандартом IPX4, щоб можна було брати їх з собою на тренування або прогулянку в сиру погоду. Навушники Apple AirPods 3 отримали оновлений, більш ергономічний дизайн — форма стала витонченішою, а ніжка коротша. З інших оновлень-технологія просторового аудіо з функцією динамічного відстеження рухів голови, що створює тривимірну картину звуку, і адаптивний еквалайзер коригуючий за допомогою спрямованих всередину мікрофонів характер НЧ і СЧ в режимі реального часу, щоб користувач міг почути все багатство тембрів. Автономність кейса збільшена до 30 годин, а крім стандартного зарядного роз'єму Lightning додана можливість бездротової зарядки за стандартом Qi.... Самі навушники тепер теж працюють довше. До 6 годин без підзарядки. Також розширено перелік функцій управління сенсорним датчиком натискання, а датчик контакту зі шкірою став працювати ще точніше, автопауза спрацьовує безвідмовно. в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple AirPods 3 generacji z etui ładującym Lightning MPNY3ZM/ASpersonalizowan Amazon.plПоскаржитись | 771 zł |
APPLE Słuchawki APPLE AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning MPAirPods łączą kultowy dizajn z fantastycznym brzmieniem. To niezrównane słuchawki bezprzewodowe o kształcie zapewni... щеającym komfort przez cały dzień. Wystarczy włożyć je do uszu i są już połączone. Ponad 24 godziny słuchania z etui ładującym Lightning Słuchawki parują się w bajecznie prosty sposób, samoczynnie uruchamiają się w uszach i płynnie przełączają między urządzeniami Udostępnianie dźwięku z iPhone’a, iPada, iPoda touch lub Apple TV do dwóch par AirPods jednocześnie Funkcja Znajdź wskazuje dokładną lokalizację słuchawek AirPods. Specjalny przetwornik Apple o dużej amplitudzie drgań. Specjalny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym. Spersonalizowan MediaMarkt.plПоскаржитись | 799 zł |
Apple Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning UHAPPRDBSłuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning
Udoskonalona konstrukcja
AirPods są lekkie i świet... щеnie dopasowane. W uchu układają się pod optymalnym kątem, by zapewnić Ci komfort i jak najlepiej kierować dźwięk do przewodu słuchowego. U nasady są o 33 procent krótsze niż AirPods (2. generacji) i mają czujnik nacisku ułatwiający sterowanie muzyką oraz rozmowami.
Spersonalizowa Zadowolenie.plПоскаржитись | 896 zł |
Apple AirPods 3 biały (MME73ZM/A) etui ładujące MagSafeDźwięk otacza Cię z każdej strony, tworząc naturalną, trójwymiarową przestrzeń akustyczną dla... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 828 zł |
Douszne Apple AirPods 3 gen (Lightning Charging Case) SL-BT-APL-022AirPods Całkiem nowe. Z dźwiękiem przestrzennym. Magia w nowej aranżacji. Adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę... щеdo kształtu Twoich uszu. A wydajniejsza bateria ładuje się błyskawicznie. Słuchawki nie boją się deszczu ani potu Tak się teraz słucha. Kiedy puszczasz muzykę, filmy, programy telewizyjne i inne treści, dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy stwarza wokół Ciebie trójwymiarową przestrzeń akustyczną. W efekcie brzmienie otacza Cię ze wszystkich stron – niczym w Twojej własnej sali koncertowej lub prywatnym kinie. Najwyższy poziom najniższych dźwięków. Korzystając z mocy specjalnego wzmacniacza, zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny generuje niesamowicie zniuansowane i bogate brzmienie – od głębokich, soczystych basów po krystalicznie czystą górę. Muzyka po Twojemu. Adaptacyjna korekcja (EQ) automatycznie dostraja brzmienie do kształtu Twoich uszu. Zwrócone do wewnątrz mikrofony odbierają dźwięki, które słyszysz, i na bieżąco regulują niskie i średnie częstotliwości, by wydobyć bogactwo detali z każdego utworu – tylko dla Ciebie. Ścisz sobie wiatr. Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru podczas połączeń telefonicznych. Więc Twój głos zawsze brzmi głośno i wyraźnie. Świetny dźwięk. W świetnym stylu. Świetny dźwięk. W świetnym stylu. AirPods mają krótszy u nasady, wyprofilowany kształt, więc kierują dźwięk prosto do Twoich uszu. A przy tym prezentują się elegancko i stylowo. Tak, dobrze słyszysz. Jakość HD w rozmowach FaceTime. Możesz teraz rozmawiać przez FaceTime w doskonałej jakości HD za pomocą nowego kodeka do komunikacji głosowej AAC-ELD. A dzięki obsłudze dźwięku przestrzennego połączenia FaceTime w grupie brzmią naturalniej niż kiedykolwiek. Sztuka kontroli dźwięku. Czujnik nacisku daje Ci jeszcze więcej kontroli nad tym, czego słuchasz. Naciskając go, możesz odtwarzać, pauzować i przeskakiwać piosenki oraz odbierać i kończyć połączenia. Odporności na wodę i pot. Zarówno AirPods, jak i etui ładujące MagSafe mają klasę odporności na wodę i pot IPX4, co oznacza, że nie straszny im ani deszcz, ani intensywny trening. Pudełko mocy. Bezproblemowo, bezprzewodowo uzupełniaj energię w etui ładującym MagSafe za pomocą ładowarki MagSafe. Całkowicie naładowane zapewnia nawet 30 godzin odtwarzania. A zaledwie 5 minut w etui wystarczy, żeby AirPods grały przez około godzinę. Błyskawiczne połączenie. Połóż AirPods blisko iPhone’a lub iPada i stuknij opcję Połącz, żeby sparować słuchawki ze wszystkimi urządzeniami zalogowanymi na Twoim koncie iCloud. Dzięki temu, nawet kiedy słuchasz muzyki z Maca, możesz spokojnie odebrać połączenie na iPhonie – bez przełączania się. Udoskonalony Lokalizator. W apce Lokalizator masz swoje AirPods zawsze na oku. Na specjalnym podglądzie zobaczysz, jak daleko Komputronik.plПоскаржитись | 829 zł |
Słuchawki douszne APPLE AirPods III Biały (Etui z Lightning)Niesamowite pod każdym względem Spełnią Twoje wymagania Chcesz, aby Twoje nowe słuchawki były niezawodne? AirPods t... щеrzeciej generacji to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Będą towarzyszyć Ci podczas Twoich zmagań z codziennością bez najmniejszych problemów! Ich waga to niewiele ponad 4 gramy tak więc sprawią, że poczujesz się komfortowo! Wykonane z najwyższą starannością słuchawki zamknięte w białej obudowie. Mocne brzmienie Lubisz słuchać muzyki, podcastów? Apple daje Ci możliwość spełniania swoich wymagań z AirPods 3 generacji! Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy sprawi, że wszystkie dźwięki docierają do Ciebie bez problemu! Korekcja dźwięku Dźwięki, które słyszysz w słuchawce, automatycznie dopasowują się do kształtu Twojego ucha. Mikrofon skierowany do wewnątrz wychwytuje dźwięk, a następnie dostosowuje niskie i średnie częstotliwości. To zawdzięczysz adaptacyjnej korekcji – EQ. Żaden szczegół Ci nie umknie! Łącz się bezprzewodowo! Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 w AirPods 3 ma za zadanie ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. Wyjmij je z etui, sparuj z urządzeniem i ciesz się nieograniczonym Electro.plПоскаржитись | 799 zł |
Apple Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning 94772Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning
Udoskonalona konstrukcja
Spersonalizowa Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 947 zł |
Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning | 1 005 zł |
Słuchawki douszne APPLE AirPods III Biały (Etui z Lightning)Niesamowite pod każdym względem Spełnią Twoje wymagania Chcesz, aby Twoje nowe słuchawki były niezawodne? AirPods t... щеrzeciej generacji to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Będą towarzyszyć Ci podczas Twoich zmagań z codziennością bez najmniejszych problemów! Ich waga to niewiele ponad 4 gramy tak więc sprawią, że poczujesz się komfortowo! Wykonane z najwyższą starannością słuchawki zamknięte w białej obudowie. Mocne brzmienie Lubisz słuchać muzyki, podcastów? Apple daje Ci możliwość spełniania swoich wymagań z AirPods 3 generacji! Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy sprawi, że wszystkie dźwięki docierają do Ciebie bez problemu! Korekcja dźwięku Dźwięki, które słyszysz w słuchawce, automatycznie dopasowują się do kształtu Twojego ucha. Mikrofon skierowany do wewnątrz wychwytuje dźwięk, a następnie dostosowuje niskie i średnie częstotliwości. To zawdzięczysz adaptacyjnej korekcji – EQ. Żaden szczegół Ci nie umknie! Łącz się bezprzewodowo! Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 w AirPods 3 ma za zadanie ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. Wyjmij je z etui, sparuj z urządzeniem i ciesz się nieograniczonym Avans.plПоскаржитись | 799 zł |
Apple Apple AirPods (3rd generation) with Lightning Charging CaseAkcelerometr: TakBezprzewodow Akces-markt.plПоскаржитись | 874 zł |
Apple Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning 94772Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning
Udoskonalona konstrukcja
Spersonalizowa Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 896 zł |
AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning BiałyAirPods Pro Wymiary jednej słuchawki 30,9 x 21,8 x 24 [mm] Waga jednej słuchawki 5,4 g Łączność Bluetooth 5.0 Czas... щеpracy baterii Do 5 godzin słuchania na jednym ładowaniu Wodoodporność IPX4 Słuchaj bez przeszkód Bezprzewodowe słuchawki douszne Apple AirPods Pro zachwycą Cię nie tylko minimalistyczny Orange.plПоскаржитись | 1 155 zł |
Apple AirPods 3. generacji z etui ładującym Lightning Douszne Bluetooth 5.Aktywne redukowanie szumów:nie;Asys OleOle.plПоскаржитись | 799 zł |
Apple AirPods 3 gen (Lightning Charging Case) | 899 zł |
APPLE AirPods 3rd Generation with Lightning Charging Caseale.pl Поскаржитись | 921 zł |
Apple AirPods 3. generacji (MagSafe Charging)
Nowoczesne, bezprzewodowe Apple AirPods trzeciej generacji z nowatorskim układem audio oraz fenomenalną jakością dźwięku. Techwish.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 979 zł |
Oryginalne słuchawki douszne Apple AirPods 3 Bluetooth - Etui ładujące Oryginalne słuchawki Apple AirPods 3 Informacje ogólne Producent: Apple Model: AirPods 3 Kod producent... щеa: MME73ZM/A Stan techniczny: perfekcyjny, przeszedł pełne testy. Stan wizualny: bardzo dobry, możliwe pojedyncze ryski na obudowie. Słuchawki są połączone z nieznanym kontem Apple ID, nie wpływa to jednak w żaden sposób na możliwość użytkowania. Podstawowe informacje Pochodzenie urządzenia - Prezentowany sprzęt to produkt outletowy, co oznacza, że pochodzi ze sprawdzonych kanałów dystrybucji wyprzedażowych. Dzięki temu gwarantujemy jego oryginalność. Specyfikacja dla polskiego rynku - Słuchawki z dystrybucji europejskiej, z kompletnym polskim interfejsem. Najważniejsze cechy słuchawek Słuchawki Apple AirPods 3 z Bluetooth zapewniają wysoką jakość dźwięku i komfort użytkowania, umożliwiając łatwe odbieranie połączeń i sprawne łączenie się z urządzeniami. Oferują też ergonomiczne dopasowanie , co podnosi komfort użytkowania nawet podczas długotrwałego noszenia. Są świetnym wyborem dla osób poszukujących jakości i wygody. Specyfikacja Informacje dodatkowe Kolor: White Typ słuchawek: Douszne , bezprzewodowe Mikrofony: Tak Przeznaczenie: iOS Funkcje dodatkowe: Odporność na pot (IPX4), Odbieranie połączeń, Sterowanie muzyką, Regulacja głośności, Wsparcie asystentów głosowych, Funkcja Live Listen, Czujnik zbliżeniowy, Cz Erli.plПоскаржитись | 679 zł |
Apple Słuchawki AirPods 3 biały (MPNY3ZM/A)Apple Słuchawki AirPods (3. generacji) z etui ładującym Lightning Magiczne pod każdym względem Żeby przygotować słu... щеchawki do użycia, nie musisz nic robić – p... EmpikПоскаржитись | 910 zł |
Apple AirPods 3. generacji z etui ładującym Lightning Douszne Bluetooth 5.Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asyst RTV Euro AGDПоскаржитись | 799 zł |
Apple AirPods 3 - White | 810 zł |
ще 16 пропозицій
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!