Ціни на монітор AOC 24E1Q 24 "
Фото 5 | від 472 до 589 zł Збалансований за ціною і функціональним якостям FullHD-монітор з розряду «універсалів», яких можна пристосувати під виконання завдань різношерстого характеру (роботу з документами, серфінгу по просторах всесвітньої павутини, невимогливий геймінг тощо). Фасад моделі займає IPS-матриця з класичними пропорціями 16:9, органічно вписана в обрамлення тонких бічних і верхній рамок. Екран монітора має стандартний запас пікової яскравості (250 кд/м², час відгуку за схемою GtG на рівні 5 мс і забезпечує максимально широкі кути комфортного огляду при відхиленнях від звичного ракурсу «в лоб». Інтерфейсами підключення AOC 24E1Q до джерел відеосигналу служать аналоговий роз'єм VGA, а також цифрові порти displayport і HDMI. У доважок монітор розжився вбудованими динаміками формату 2 х 2 Вт. Точкою оп...ори для моделі служить функціональна «нога з широкою «паркувального» майданчиком, яка може бути замінена на кронштейн стандарту VESA 100х100 мм при виникненні бажання повісити монітор на стіну. |
22 "24 " |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AOC 24E1Q - 23.8'' | IPS | Full HD | D-SUB | HDMI | Display Port | Głośnik | 472 zł |
AOC E1 24E1Q monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 24E1Q | 501 zł |
AOC Monitor AOC 24E1Q (23,8"; IPS/PLS; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI | 575 zł |
Monitor AOC 24E1Q, 23.8', IPS/PLS, 5 ms, 16:9, 1920x1080 | 490 zł |
Monitor AOC 24E1Q (24E1Q) Czarny | 514 zł |
Monitor AOC 24E1Q 23.8" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 513 zł |
Monitor AOC 23,8" 24E1Q VGA HDMI DP | 480 zł |
Monitor AOC 23,8" 24E1Q VGA HDMI DP | 473 zł |
Aoc 24e1q 23.8´´ Full Hd Led Monitor 60hz Posrebrzany One Size / EU Plug | 531 zł |
AOC E1 24E1Q monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px 24E1Q | 502 zł |
Monitor AOC 24E1Q 23.8" 1920x1080px IPS | Bezpłatny transport | 515 zł |
Monitor AOC 24E1Q (23,8"; IPS/PLS; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VG | 589 zł |
Monitor AOC 24E1Q (23,8"; IPS/PLS; FullHD 1920x1080; DisplayPort, HDMI, VG | 548 zł |
AOC 24E1Q - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem aż | 489 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!