Ціни на ковзани Allright Figurowe 2w1 Beauty
Фото 4 | від 199 до 225 zł Стиль катання: прогулянкові; Тип: жіночі; Тип черевика: регульований розмір; Розмір: 29-32, 33-36, 37-40, 40-43; Матеріал черевика: комбінована синтетика; Змінні леза; Фіксація ноги: бакля; липучка; шнурівка; |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Allright Łyżworolki 2w1 rolki+łyżwy figurowe 2w1 Beauty rozmiar 40-4 | 199 zł |
Allright, Łyżwy Figurowe 2w1, Max Power, Biały, Rozmiar 40/43 | 215 zł |
ŁYŻWY FIGUROWE 2w1 z wymienną płozą MAX POWER 40-43 | 199 zł |
Allright, Łyżwy Figurowe 2w1, Beauty, Biały, Rozmiar 40/43 | 218 zł |
ŁYŻWY FIGUROWE 2w1 BEAUTY 40-43 | 209 zł |
ŁYŻWY FIGUROWE 2w1 MAX POWER 40-43 | 225 zł |
ŁYŻWY FIGUROWE 2w1 BEAUTY 40-43 | 225 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!