Ковзани Allright Figurowe 2w1 Beauty
Фото 4 |
Allright Figurowe 2w1 Beauty |
|
2 в 1 - льодові та роликові ковзани (знімна рама). Рама з колесами у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Allright 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Allright.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Allright Figurowe 2w1 Beauty
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Allright Łyżwy figurowe 2w1 Beauty biało-fioletowe r. 40-43 (SKŁFMSB43) | 199 zł |
Allright, Łyżwy Figurowe 2w1, Max Power, Biały, Rozmiar 40/43 | 215 zł |
Rolki Allright Łyżworolki 2w1 rolki+łyżwy figurowe 2w1 Beauty rozmiar 40-4 | 199 zł |
Allright, Łyżwy Figurowe 2w1, Beauty, Biały, Rozmiar 40/43 | 218 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →