Ціни на ACANA Ranchlands All Breeds 6.8 кг
Фото 4 | від 222 до 339 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 6.8; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Ranchlands Dog Regionals - 6 kg 100073 | 244 zł |
Sucha karma ACANA Ranchlands Dog dla psów wszystkich ras 6 kg (00649925436ACANA Ranchlands - to wyjątkowy pokarm dla psów, który w pełni spełnia najwyższe standardy biologicznej przydatnośc... щеi. Nasza formuła jest nasycana świeżymi i surowymi składnikami, zapewniając niezrównaną różnorodność mięsa. Kurczak, całe ryby złowione w naturalnych warunkach i czerwone mięso dostarczane są do naszej kuchni NorthStar codziennie w postaci świeżej lub surowej w proporcjach WholePrey. Karma ACANA Ranchlands jest przygotowywana zgodnie z naszymi biologicznie odpowiednimi standardami w uznanej kuchni NorthStar. Jest bogata w białko - zawiera do 70% mięsa i tkanek oraz 30% owoców i warzyw. Wybierz jedną z czterech pysznych receptur - każda z nich sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy, zdrowy i silny. ACANA Ranchlands to unikalne połączenie czerwonego mięsa z dodatkiem odżywczych ryb. Idealne dla wybrednych psów, które mają słaby apetyt i wymagają rotacyjnej diety. Wszystkie składniki są dostarczane do naszej kuchni NorthStar w jakościowej formie, aby Twój pies otrzymywał po... Rozetka.plПоскаржитись | 244 zł |
Acana Acana Ranchlands Dog 6 kg - sucha karma dla psów bogata w mięso 6kg | 227 zł |
Acana Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa 6kg ACA146Acana Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa Karmy dla psów produkowane w Kanadzie przez markę ACANA, od sa... щеmego początku, mocno stawiały na jakościowe, regionalne produkty. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Ranchlands Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Świeża wołowina angus, jagnięcina z wolnego wypasu, wieprzowina yorkshire, mięso bizona czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Ranchlands Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Ranchlands , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 255 zł |
Acana Grasslands Dog - 6 kg | 262 zł |
Acana, Karma Dla Psów, Grasslands Dog, 6KgKarma sucha dla psa Acana Grasslands Dog 6kg Acana Grasslands Dog to karma przeznaczona dla wszystkich psów, niezal... щеeżnie od rasy i wieku. Acana Grasslands Do... EmpikПоскаржитись | 226 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ACANA Ranchlands Dog 6kg - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 328 zł |
Acana Grasslands pies 6 kg 100069 | 239 zł |
Acana Regionals Grasslands Dog - sucha karma dla psa 6kg ACA206Acana Regionals Grasslands Dog - sucha karma dla psa Karmy dla psów produkowane w Kanadzie przez markę ACANA, od sa... щеmego początku, mocno stawiały na jakościowe, regionalne produkty. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Grasslands Dog. Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Kurczaki z chowu bezklatkowego, jajka ściółkowe czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Grasslands Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Grasslands głównym mięsnym składnikiem są jagnięcina, kaczka i indyk, uzupełniane rybami takimi jak śledź czy szczupak. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 250 zł |
Acana Acana Grasslands Dog 6 kg - sucha karma dla psów bezzbożowa 6kg | 222 zł |
Karma sucha dla psa ACANA Ranchlands Dog, 6 kgbiałka pochodzenia zwierzęcego bez konserwantów, stosowane również w produkcji wyrobów dla ludzi warzywa i owoce; j... щеabłka, ziemniaki, dynia, szpinak dla wzmoc... EmpikПоскаржитись | 230 zł |
Acana Highest Protein Ranchlands Dog 6kg | 260 zł |
Acana Regionals Ranchlands Dog 6 kg | 339 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!