Ціни на ACANA Ranchlands All Breeds 11.4 кг
Фото 4 | від 370 до 450 zł Тип: сухий корм; Вага упаковки (кг): 11.4; Вік: цуценята; молоді; дорослі; літні; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Acana Ranchlands Dog Regionals - 114 kg BR54311 | 384 zł |
Sucha karma ACANA Ranchlands Dog dla psów wszystkich ras 11.4 kg (00649925ACANA Ranchlands - to wyjątkowy pokarm dla psów, który w pełni spełnia najwyższe standardy biologicznej przydatnośc... щеi. Nasza formuła jest nasycana świeżymi i surowymi składnikami, zapewniając niezrównaną różnorodność mięsa. Kurczak, całe ryby złowione w naturalnych warunkach i czerwone mięso dostarczane są do naszej kuchni NorthStar codziennie w postaci świeżej lub surowej w proporcjach WholePrey. Karma ACANA Ranchlands jest przygotowywana zgodnie z naszymi biologicznie odpowiednimi standardami w uznanej kuchni NorthStar. Jest bogata w białko - zawiera do 70% mięsa i tkanek oraz 30% owoców i warzyw. Wybierz jedną z czterech pysznych receptur - każda z nich sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy, zdrowy i silny. ACANA Ranchlands to unikalne połączenie czerwonego mięsa z dodatkiem odżywczych ryb. Idealne dla wybrednych psów, które mają słaby apetyt i wymagają rotacyjnej diety. Wszystkie składniki są dostarczane do naszej kuchni NorthStar w jakościowej formie, aby Twój pies otrzymywał po... Rozetka.plПоскаржитись | 392 zł |
Acana Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa 11,4kg ACA1411Acana Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa Karmy dla psów produkowane w Kanadzie przez markę ACANA, od sa... щеmego początku, mocno stawiały na jakościowe, regionalne produkty. Nie inaczej jest z linią produktów ACANA REGIONALS, do której należy sucha karma dla psa - Acana Regionals Ranchlands Dog . Podobnie jak inne produkty kanadyjskiej marki, w karmach tej serii kluczem jest dostarczanie niezbędnych składników i substancji do organizmu psa, wedle proporcji WholePrey™ (cała zdobycz). Dieta wilka szarego inspiruje twórców karmy od wielu lat, tak samo jak długo trwa ich współpraca z lokalnymi dostawcami mięs, ryb, warzyw, owoców i ziół. Siłą tej współpracy jest jakość dostarczanych produktów. Świeża wołowina angus, jagnięcina z wolnego wypasu, wieprzowina yorkshire, mięso bizona czy ryby ze zrównoważonych połowów. A wszystko przygotowywane finalnie w popularnej w całym regionie kuchni NorthStar®, tak aby pies który karmionymi jest pokarmem marki ACANA otrzymał wszystko co najlepsze dla jego zdrowia i kondycji. Sucha karma dla psów Acana Regionals Ranchlands Dog Karmy serii ACANA REGIONALS występują w 4 niezależny smakach i składach. Każda oparta jest o inne mięsa wiodące w składzie, dedykowane dla innego regionu Alberty w Kanadzie. W przypadku karmy Ranchlands , głównym mięsnym składnikiem są mięsa kurczaka i indyka, uzupełniane rybami takimi jak śledź, pstrąg czy sandacz. Olbrzymie zaufanie jakim cieszy się karma oparte jest o skład, w którym wyeliminowano gluten, zboża i ziemniaki. Mięso które znajduję się w karmie zawarte jest w proporcji 1/2 mięsa świeżego i 1/2 mięsa dehydratyzowane Miskakarmy.plПоскаржитись | 400 zł |
ACANA Ranchlands Dog 11,4kgSpecyfikacja Waga produktu 11,4 kg Wiek zwierzęcia W każdym wieku Rasa psa Każda rasa Fosfor... ще1,3% Popiół surowy 8,5% Białko 35% Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Niacyna Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawartość żelaza 270 mg/kg Zawartość selenu 0,64 mg/kg Zawartość tłuszczu 17% Wapń 1,8% Kwasy tłuszczowe omega-3 1% Zawartość magnezu 0,1% Włókna surowe 6% Zawartość cynku 200 mg/kg Zawartość wilgoci 12% Zawartość jodu 3,5 mg/kg Zawartość miedzi 23 mg/kg Zawartość manganu 16 mg/kg Szerokość 380mm Długość 80mm Wysokość 550mm ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 450 zł |
Acana Ranchlands Dog - 11.4 kg | 395 zł |
Acana Acana Ranchlands Dog 11.4 kg - sucha karma dla psów bogata w mięso 1 | 370 zł |
ACANA Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa - 11,4 kgACANA Regionals Ranchlands Dog - sucha karma dla psa - 11,4 kg
Zobacz polecane produkty:
ACANA Highest... щеProtein Ranchlands Dog - sucha karma dla psa - 11,4 kg
Acana Highest Protein Ranchlands to sucha, pełnoporcjowa karma wysokiej jakości odpowiednia dla psów wszystkich ras oraz na każdym etapie życia. Formuła zawiera świeże i w pełni naturalne składniki pochodzące z kanadyjskiego regionu Alberty. To wyborne połączenie czerwonych mięs wzbogacone owocami, ziołami i warzywami, które zapewni Twojemu psu dietę najwyższej jakości.
Karma Acana Ranchlands zawiera unikalne połączenie mięsa z bizona, wołowiny Angus, jagnięciny oraz wieprzowiny Krakvet.plПоскаржитись | 385 zł |
Acana, karma dla psów, Ranchlands Dog, 11,4kg.Karma sucha dla psa Acana Ranchlands Dog 11,4kg Naturalna i zbilansowana karma z wołowiną, jagnięciną, wieprzowiną... щеi mięsem bizona dla wszystkich psów. Acana... EmpikПоскаржитись | 370 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!