Роутер ZTE MF258K
Фото 3 |
Продуктивний дводіапазонний бездротовий роутер стандарту Wi-Fi 5 з інтегрованим високошвидкісним модемом 3G/4G(LTE) Cat.18 (потрібна SIM-карта) та двома портами Gigabit Ethernet. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для організації підключення до глобальної мережі невеликого заміського котеджу, дачі, дистанційного офісу або іншого об'єкта, позбавленого можливості кабельного підключення.
Роутер ZTE MF258K оснащений внутрішніми 3G/4G(LTE)-антенами та позбавлений роз'ємів для підключення зовнішніх. Крім вхідного з'єднання через модем, так само можливе підключення через порт Ethernet WAN/LAN. Завдяки продуктивній апаратній платформі та підтримці багатопоточної передачі даних MU-MIMO 2х2 заявлено значну швидкість передачі даних у локальній Wi-Fi-мережі (в реальних умовах досягається 140 і 330 Мбіт/с відповідно).
Роутер здатний штатно працювати в мобільних мережах HSPA/HSPA+/UMTS та 4G/LTE-TDD/LTE-FDD, включаючи специфікацію Cat. 15 із заявленою теоретичною піковою швидкістю підключень до 800 Мбіт/с. Реальна швидкість передачі залежить від устаткування оператора базової станції й у разі не перевищить 250-300 Мбіт/с. Типові значення продуктивності у більшості ситуацій - 50/10 Мбіт/с download/upload.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZTE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZTE.
Купити ZTE MF258K
Усі ціни 15 →ZTE MF258 ODU-IDU LTE router Cat15 | 1 199 zł |
ZTE Router MF258 ODU/IDU zewnętrzny LTE CAT.15 DL do 800MB/s, WiFI 2.4GHz& | 1 077 zł |
ZTE MF258 ODU/IDU NET-4G-ZTE-010 | 999 zł |
Router ZTE MF258K ODU-IDU Biały | 999 zł |
ZTE Router MF258 ODU/IDU zewnętrzny LTE CAT.15 DL do 800MB/s, WiFI 2.4GHz& | 1 077 zł |