Мультиметр Yato YT-73080
Yato YT-73080
Пристрій:мультиметр
Пост. напруга:200 мВ, 500 В
Змін. напруга:500 В
Постійний струм:2000 мкА, 5 A
Опір:200 Ом, 2 МОм
Всі характеристики
Характеристики YT-73080
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-73080
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato Multimetr Cyfrowy Czarny/Czerwony YT-73080 | 35 zł |
YATO Yato Miernik cyfrowy uniwersalny 73080 | 28 zł |
YATO YT-73080: Multimetr/miernik cyfrowy, buzer | 25 zł |
Multimetr / miernik cyfrowy, uniwersalny YATO | 26 zł |
Multimetr/miernik cyfrowy, buzer Yato YT-73080 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 23 zł |
MIERNIK CYFROWY UNIWERSALNY BUZER | 31 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →