Будівельний степлер Yato YT-70021
Фото 3 |
Yato YT-70021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-70021
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zszywacz tapicerski YATO YT-70021 | 46 zł |
YATO Yato Zszywacz tapicerski 6-14mm 2-funkcyjny | 58 zł |
Zszywacz tapicerski YATO YT-70021 | 46 zł |
Yato Zszywacz tapicerski zszywki 6 - 14mm lub gwoździe 15mm metalowy (YT-7 | 69 zł |
Zszywacz tapicerski 2-funkcyjny YATO, 6-14 mm | 51 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →