Електроакустична гітара Yamaha CPX600
Відео 10Фото 4 |
Yamaha CPX600
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, джамбо
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:нато
Гриф:20 ладів(у)
Обичайка:нато
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики CPX600
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha CPX600
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yamaha CPX600 elektro akustyczna czarny GCPX600BL | 2 077 zł |
Yamaha Yamaha CPX600 BK Czarny Black CPX600-BLK | 1 739 zł |
Yamaha CPX-600 BL gitara elektro-akustyczna | 1 608 zł |
Yamaha CPX600 elektro akustyczna stary Violin Sunburst GCPX600OVS | 1 834 zł |
Yamaha CPX600 elektro akustyczna Root Beer GCPX600RTB | 2 077 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →