Проєктор Xiaomi Mi Smart Compact Projector
Відео 17Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Smart Compact Projector
Projektor XIAOMI Mi Smart Mini | 1 799 zł |
Projektor XIAOMI Mi Smart Mini 24812 | 1 799 zł |
Xiaomi Mi Smart Compact - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 1 799 zł |
Це проєктор або портативна колонка?
У лютому 2020 року китайські майстри на всі руки з Xiaomi показали новий портативний проєктор Mi Smart Compact Projector, який по дизайну нагадував швидше стильну Bluetooth-колонку, ніж класичний проєктор. Як і багато товарів компанії, новинка постаралася захопити покупців безліччю фокусів: тут вам і система на базі Android з прошивкою MIUI TV, і підтримка HDR, і Wi-Fi для передачі сигналу через Fastcast (Китайська альтернатива Chromecast). Ну і не забудьте про підтримку 3D, якщо комусь це все ще цікаво.
Труднощі перекладу
Реальність виявилася не такою барвистою, як в рекламних буклетах. На західних форумах багато хто штовхає Xiaomi за введення в оману. Мова про промо-кадри, на яких цей малюк стоїть на тумбочці мало не в кутку кімнати. На ділі виявилося, що у цього проєктора відсутня корекція трапеції по горизонталі, тільки 45 градусів по вертикалі. Тобто для видачі картинки без спотворень йому потрібно стояти точно по центру горизонту екрану. І взагалі він досить вимогливий до установки. При цьому не варто забувати, що ми говоримо про, впринципі, бюджетної моделі за $500. Це копійки за мірками Epson і Optoma.
Дійсно соковита картинка в Full HD і підтримкою HDR
Нам здається, що якість зображення нівелює можливі проблеми з установкою. У ньому застосовуються чотириканальні RGB-світлодіоди з середньою яскравістю 500 люмен і 85% охоплення колірної гами NTSC. Додайте сюди повноцінне Full HD дозвіл зі згадуваним вже HDR і отримаєте відмінний варіант для простого домашнього кінотеатру. Головне-підключити його до нормальної аудіосистеми, вбудовані 10-ватні динаміки грають трохи краще тієї мелюзги, яку встановлюють в недорогі ноутбуки.