Садові ножиці WOLF-Garten RR-EN
Фото 4 |
WOLF-Garten RR-EN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF-Garten 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF-Garten.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF-Garten RR-EN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WOLF-Garten nożyce ogrodowe Rr-En 23 x 5 x 5 cm 632723 | 118 zł |
Sekator Wolf-Garten RR-EN nożycowy | 85 zł |
Wolf Garten Sekator dwuostrzowy rr-en | 72 zł |
Sekator dwuostrzowy WOLF-GARTEN RR-EN | 85 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →