Садові ножиці WOLF-Garten RA-X
Фото 7 |
WOLF-Garten RA-X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF-Garten 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF-Garten.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF-Garten RA-X
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WOLF-Garten RAX nożyczki wielofunkcyjne | 79 zł |
Wolf Garten Nożyce wielozadaniowe ra-x | 93 zł |
Wolf-Garten WOLF-Garten Multipurpose Scissors RA-X, 18cm | 85 zł |
Nożyce WOLF-GARTEN RA-X, czerwone | 90 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →