Ракетка для великого тенісу Wilson PRO STAFF 25 V14 (WR126210)
Wilson PRO STAFF 25 V14 |
Колір | | Призначення | дитяча / 8-9 років / | Матеріал каркасу | алюмінієвий сплав | Довжина ракетки | 635 мм | Площа струнної поверхні | 645 см² | Струнна формула | 16x18 | Баланс | у ручку / 300 мм / | Вага | 235 г | Дата додавання на E-Katalog | лютий 2024 | Маркування виробника | WR126210
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilson PRO STAFF 25 V14
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
|
| Wilson Pro Staff 25 V14 Junior Tennis Racket Złocisty WR126210U25Tenisowa rama Pro Staff z naciągniętymi strunami, idealna dla młodych, obiecujących zawodników, którzy chcą poprawić swoją grę. Idealna dla młodych zawodników w wieku 9-10 lat, którzy chcą podnieść poziom swojej gry, Pro Staff 25 V14 kontynuuje długą tradycję doskonałości Pro Staff. Tenisowa rama, ceniona za precyzję i klasyczne uczucie, pomaga zaw... щеodnikom rozwijać swoje uderzenia i maksymalizować swój potencjał na korcie. Posiada znaczący balans głowy i kompozycję grafitową, idealną dla utalentowanych, kontrolujących juniorów z aspiracjami, aby podążać śladami legend tenisa. Dostępna z naciągniętymi strunami.Cechy:- Pro Staff Benefit: Klasyczna precyzja- Wersja juniorska: Idealna długość i waga dla zawodników w wieku 9-10 lat- Dostępna z naciągniętymi strunami Wilson Sensation- Design: Łączy klasyczną, elegancką osobowość franczyzy Pro Staff z nowoczesnymi innowacjami.Specyfikacje:- Głowa (cm kw.): 645- Długość (cm): 63,5- Długość (w): 25- Wzór strun: 16x18- Wyważenie naciągnięte (cm): 31- Waga naciągnięta (gramy): 251- Waga naciągnięta (uncje): 8,86- System zwężania (mm): 23 FB- Wyważenie nienaciągnięte (cm): 30- Waga nienaciągnięta (gramy): 235Technologia:Grafit pleciony:- Mocna konstrukcja ramy zapewnia czyste, solidne i spójne uczucie, a także tłumi wibracje, zapewniając lepsze dotknięcie i kontrolę. SmashINNДоставка: по Польщі Поскаржитись | 361 zł | | |
|
| Wilson Wilson Pro Staff 25 V14 Tennis Racket 25 Rakieta tenisowa Gold WR12To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Idealny dla młodszych graczy w wieku 9-10 lat, którzy chcą podnieść swoją grę, Pro Staff 25 v14 kontynuuje długą tradycję doskonałości Pro Staff. Ta rakieta tenisowa, ceniona za wyjątkową precyzję i klasyczne wyczucie, pomaga graczom rozwijać uderzenia i maksymalizować ich potencjał na ko... щеrcie. Charakteryzuje się znaczną równowagą światła głównego i grafitową kompozycją, idealną dla wykwalifikowanych, zorientowanych na kontrolę juniorów, którzy chcą podążać śladami legend tenisa. Jest wstępnie naciągnięty. Przegląd najważniejszych wydarzeń Grafit: zbudowany z grafitu, aby zapewnić spójne i czyste odczucie. Wstępnie naciągnięte: ta rakieta jest wstępnie naciągnięta wielowłóknowymi naciągami Wilson Sensation, co zapewnia wyższy komfort i łatwość gry. Polecam dla dzieci w wieku 9-10 lat Design: Łączy w sobie klasyczny, elegancki charakter serii Pro Staff z nowoczesnymi innowacjami. Pleciony grafit Mocna konstrukcja ramy zapewnia czyste, solidne i spójne odczucie, a jednocześnie tłumi wibracje, zapewniając lepszy dotyk i kontrolę.
Kolor według producenta: Gold ( Variant )
Rozmiar główki rakiety: 645 cm²
Balans : 300 mm
Kraj pochodzenia: Chiny
Materiał: Graphite
Waga: 235 g
Rozmiar: 25
Długość: 635 mm
Wzór naciągu: 16 x 18
Grupa wiekowa: Junior
Naciągnięty: Tak
Płeć: Unisex
Kolor: Złoty Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 391 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa dziecięca Wilson Pro Staff 25 V14 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNRakieta Wilson Pro Staff 25 V14 | Rozmiar: OS | Kolor: Złoty | Taniej o 27% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 430 zł | | |
|
| Wilson, Rakieta Tenisowa, Pro Staff Junior 25 v14, r.00Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 25 v14 Junior - inspirowana zawodniczym modelem rakiety Ragera Federera. Model zaprojektowany dla ambitnych, młodych tenisi... EmpikПоскаржитись | 530 zł | | |
Динаміка цін на Wilson PRO STAFF 25 V14