Циркуляційний насос Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 12 м DN 40 250 мм (2120647)
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 12 м
DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:18000 л/год
Макс. напір:12 м
Споживана потужність:350 Вт
Швидкостей:плавне регулювання
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики Yonos MAXO 40/0.5-12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12
Ціни на Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-7 8 м 1/2" 180 мм | від 4 388 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-7 8 м 2" 180 мм | від 2 576 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 м DN 40 220 мм | від 3 621 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-8 8 м DN 50 240 мм | від 5 325 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-12 11 м 1/2" 180 мм | від 3 031 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-12 11 м 2" 180 мм | від 2 824 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-10 12 м 1/2" 180 мм | від 2 263 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 12 м DN 40 250 мм | від 4 105 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →