Заглибний насос Wilo TM 32/8-10
Товар застарів 1 237 zł Тип: занурювальний дренажний насос; Призначення: брудна вода; Макс. продуктивність (л/год): 10000; Макс. напір (м): 66; Максимальний розмір частинок (мм): 10; Захист від сухого ходу; Поплавковий вимикач; Потужність двигуна (Вт): 370; Клас захисту (IP): 68; Країна походження бренду: Німеччина |
Wilo TM 32/8-10 поплавковий вимикач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo TM 32/8-10
Ціни на Wilo TM 32/8-10 |
---|---|---|---|---|
Wilo TM 32/7 | від 771 zł | 2 пропозиції | ||
Wilo TMR 32/8 | від 1 804 zł | 1 пропозиція | ||
Wilo TMW 32/8 | від 899 zł | 4 пропозиції |