Конвектор Wertberg IR 4.45 0.425 кВт
Wertberg IR 4.45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wertberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wertberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wertberg IR 4.45 0.425 кВт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WERTBERG panel grzejnik na podczerwień promiennik IR 4.45 regulacja | 382 zł |
Wertberg IR 4.45 - panel grzewczy 425W - grzejnik na podczerwień | 230 zł |
Wertberg IR 4.45 + gn WiFi Tuya - panel grzewczy 425W - grzejnik na podcze | 260 zł |
Wertberg IR 5.45 - panel grzewczy 425W - grzejnik na podczerwień | 250 zł |
Wertberg IR 4.40 - panel grzewczy 425W - grzejnik na podczerwień | 220 zł |
Wertberg IR 4.40 + gn WiFi Tuya - panel grzewczy 425W - grzejnik na podcze | 250 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →