Прасувальна дошка Wenko Base
Фото 6 |
Wenko Base |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wenko Base
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wenko Base 65504100 szary DO-PRA-WENK-020 | 229 zł |
WENKO Deska do prasowania BASE, 110 x 30 cm, WENKO | 226 zł |
Deska do prasowania Wenko Base szary,biały | 195 zł |
Deska do prasowania WENKO Base, 110x30 cm | 220 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →