Сумка для камери WANDRD PRVKE 21
Відео 40Фото 11 |
WANDRD PRVKE 21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WANDRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WANDRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WANDRD PRVKE 21
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak WANDRD All-new Prvke 21 CzarnyWandrd All-new Prvke 21 to ulepszona wersja kultowego plecaka, który pokochały tysiące podróżników, vlogerów i fotografów na... щеcałym świecie. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wykonania, innowacyjność i miejski design powstał on właśnie z myślą o Tobie! Przemyślana ergonomiczna konstrukcja sprawia, że sprawdzi się on zarówno na co dzień - w drodze do pracy lub na uczelnię, ale także podczas wycieczek rowerowych, wypadów w plener i w trakcie beztroskiego szwendania się po mieście z aparatem fotograficznym lub kamerą w dłoni. Plecak oferuje różne sposoby dostępu do jego zawartości, a także wiele rozwiązań personalizacyjn Electro.plПоскаржитись | 1 049 zł |
Plecak WANDRD All-new Prvke 21 CzarnyWandrd All-new Prvke 21 to ulepszona wersja kultowego plecaka, który pokochały tysiące podróżników, vlogerów i fotografów na... щеcałym świecie. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wykonania, innowacyjność i miejski design powstał on właśnie z myślą o Tobie! Przemyślana ergonomiczna konstrukcja sprawia, że sprawdzi się on zarówno na co dzień - w drodze do pracy lub na uczelnię, ale także podczas wycieczek rowerowych, wypadów w plener i w trakcie beztroskiego szwendania się po mieście z aparatem fotograficznym lub kamerą w dłoni. Plecak oferuje różne sposoby dostępu do jego zawartości, a także wiele rozwiązań personalizacyjn Avans.plПоскаржитись | 1 049 zł |
Plecak WANDRD All-new Prvke 21 Czarny WD2741Wandrd All-new Prvke 21 to ulepszona wersja kultowego plecaka, który pokochały tysiące podróżników, vlogerów i fotografów na... щеcałym świecie. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość wykonania, innowacyjność i miejski design powstał on właśnie z myślą o Tobie! Przemyślana ergonomiczna konstrukcja sprawia, że sprawdzi się on zarówno na co dzień - w drodze do pracy lub na uczelnię, ale także podczas wycieczek rowerowych, wypadów w plener i w trakcie beztroskiego szwendania się po mieście z aparatem fotograficznym lub kamerą w dłoni. Plecak oferuje różne sposoby dostępu do jego zawartości, a także wiele rozwiązań personalizacyjn Mediaexpert.plПоскаржитись | 1 049 zł |
Plecak Wandrd All-new Prvke 21 (WD2741) | 1 110 zł |
Wandrd All-New Prvke 21 CzarnyPlecak Wandrd All-new Prvke 21 - czarny Wandrd All-new Prvke 21 to ulepszona wersja kultowego plecaka, który pokochały tysiąc... щеe podróżników, vlogerów i fotogr... EmpikПоскаржитись | 1 049 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
PLECAK FOTOGRAFICZNY ZA 1100 ZŁ WARTO? - Wandrd Prvke 21
22 червня 2020743 перегляда
212 WANDRD PRVKE 31L - pojemny plecak dla wymagających
6 квітня 20202 291 перегляд
WANDRD PRVKE 41L- Recenzja
2 червня 20211 376 переглядів
212 WANDRD PRVKE 31L - pojemny plecak dla wymagających
6 квітня 20202 292 перегляда
My new camera bag: Wandrd Prvke 31L (new version)
15 травня 202212 347 переглядів
Wandrd Prvke 21L Camera Backpack Tour
2 травня 20201 297 переглядів
WANDRD PRVKE 41 REVIEW MATT & MELISSA'S ADVENTURES EPISODE 005
10 липня 2023399 переглядів
Fantastic Camera Back Pack PRVKE 31 by WANDRD - IN ENGLISH
18 липня 2023836 переглядів
The Fountains, Plantation I Wandrd Prvke 31 I GH5
16 січня 2020126 переглядів
January 2021 Photography Pickups - Wandrd Prvke 21, Peak Design Travel Tripod, and more
2 лютого 20212 321 перегляд
WANDRD PRVKE 21L | my 4x5 film camera bag and everything in it!
26 серпня 202118 708 переглядів
WANDRD PRVKE 41 L review // Is a roll top meant to be this massive?
29 вересня 202116 642 перегляда
The Best Camera Backpack Ever! [WANDRD PRVKE 21L]
4 березня 2021871 перегляд
The Best Camera Bag? WANDRD PRVKE 21L Backpack
13 лютого 20236 250 переглядів
BEST CAMERA BACKPACK | WANDRD PRVKE 21 Review
16 лютого 201813 764 перегляда
Wandrd Prvke 31 Complete Review
25 червня 2020556 переглядів
The NEW Wandrd Prvke 31L & PROCAMERA CUBE
25 листопада 20198 523 перегляда
What's In My Camera Bag 2022 ft. Wandrd Prvke 21 v2
20 липня 20226 479 переглядів
Unboxing Wandrd Prvke 31 and Camera Bundle
13 жовтня 20211 515 переглядів
WANDRD PRVKE 21L (2021 All-New) Review and What’s Inside
20 липня 202118 886 переглядів
How I'm packing my camera bag for a NATIONAL PARK hiking trip // WANDRD PRVKE 31 Loadout
1 вересня 20211 862 перегляда
Unboxing The Wandrd Prvke 21 v2
26 травня 20221 079 переглядів
Wandrd Prvke 31L: My new favorite bag!
18 жовтня 20192 130 переглядів
Wandrd PRVKE 21L Photography Camera Bag
20 вересня 201913 886 переглядів
Wandrd Prvke 41L: What fits in the backpack?
21 липня 20215 282 перегляда
WANDRD PRVKE 21L vs LOWEPRO PROTACTIC 450 AW II / REVIEW ESPAÑOL
18 серпня 20213 303 перегляда
The New 2021 Wandrd Prvke!!! - FULL REVIEW - 2 Months Later!!!
4 червня 202136 366 переглядів
WANDRD PRVKE 41 CAMERA BAG REVIEW Wandrd Prvke41
19 липня 2022996 переглядів
A Perfectly Balanced Travel Camera Backpack - The WANDRD PRVKE 31L
23 липня 202037 692 перегляда
New Wandrd PRVKE 21L Backpack - Review + What FITs w/ Pro Camera Cube?
4 жовтня 202137 538 переглядів
WANDRD PRVKE 31 VS WANDRD Lite Choose the RIGHT one for You
27 вересня 202110 472 перегляда
Wandrd Prvke 41L backpack!
9 липня 20214 767 переглядів
2021 New and Updated WANDRD PRVKE 31 First Look!
30 квітня 202166 439 переглядів
2021 New and Updated WANDRD PRVKE 31 First Look!
30 квітня 202166 544 перегляда
Wandrd Prvke 21L ONE YEAR's Review | not perfect!
5 липня 202067 882 перегляда
Review of WANDRD PRVKE Bag (21L)
13 серпня 201826 089 переглядів
WANDRD PRVKE 21 Hands-On Review - Best Travel Camera Backpack?
29 грудня 201682 452 перегляда
Wandrd Prvke 41L Camera Bag Unboxing & Why I Bought It (feat. Wandrd Prvke 31L)
30 листопада 20227 167 переглядів
WANDRD PRVKE 31 Adventuring Camera Backpack | Aegean Blue
2 грудня 20179 465 переглядів
The very unscientific review of the WANDRD PRVKE 31
31 січня 20191 139 переглядів
Модификації WANDRD PRVKE 21
Ціни на WANDRD PRVKE 21 |
---|---|---|---|---|
WANDRD PRVKE 21 | від 1 049 zł | 9 пропозицій | ||
WANDRD PRVKE 31 | від 1 046 zł | 7 пропозицій | ||
WANDRD PRVKE 41 | від 1 046 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 072 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 310x230x495 мм, для камери: 260x190x450 мм, вага: 2200 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 899 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 330x250x510 мм, для камери: 280x160x350 мм, вага: 2720 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 977 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 265x445x200 мм, для камери: 230x420x160 мм, вага: 1340 г, кишеня для пляшки
від 1 119 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 316x457x216 мм, для камери: 292x424x173 мм, вага: 1900 г, кріплення штатива, дощовик
від 1 046 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 480x320x190 мм, вага: 1500 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива
від 899 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 300x180x470 мм, для камери: 260x125x400 мм, вага: 2120 г, MOLLE/PALS, кріплення штатива, дощовик
від 1 099 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 280x510x200 мм, для камери: 250x230x130 мм, вага: 1360 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 1 050 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 320x520x220 мм, для камери: 290x470x150 мм, вага: 2100 г, MOLLE/PALS, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 999 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 540x355x260 мм, для камери: 420x260x155 мм, вага: 2160 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 959 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 310x480x230 мм, для камери: 260x330x140 мм, вага: 1700 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива, дощовик
від 869 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 330x480x230 мм, вага: 1880 г, кишеня для пляшки, кріплення штатива
від 1 046 zł
рюкзак, для дзеркальних, розміри: 400x280x140 мм, для камери: 240x280x110 мм, вага: 1100 г, кріплення штатива