Машинка для стрижки волосся Wahl HomePro Deluxe
Фото 34 |
Wahl HomePro Deluxe |
|
Багатофункціональний набір, що складається з мережевої машинки для стрижки волосся та тримера для догляду за рослинністю на обличчі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2018, орієнтований на побутове застосування. Призначений для чоловіків, які носять щетину, вуса, бороду та ретельно стежать за станом свого зовнішнього вигляду. Підійде любителям експериментів з власним стилем і перукарів/барберів-початківців.
Машинка для стрижки волосся та триммер набору Wahl HomePro Deluxe призначені для активного побутового та епізодичного професійного використання. Машинка оснащена широким ножовим блоком (45 мм), виготовленим з якісної нержавіючої сталі, та обладнана продуктивним електродвигуном, що живиться від побутової електромережі. Конструкція лез, що самозаточується, забезпечує легкість і високу швидкість обробки навіть густого і жорсткого волосся.
Для регулювання висоти різання є 8 гребенів фіксованого розміру (від 3 мм до 25 мм). Тример набору має більш компактні розміри і отримує живлення від вбудованого акумулятора Ni-MH. Такий тример впорається із завданням догляду за бородою, вусами, бакенбардами і може застосовуватися для створення точних окантовок. У комплект набір також входять ножиці, гребінець та футляр для транспортування-зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Купити Wahl HomePro Deluxe
Wahl 79305-011 Home PRO DE LUXE obcinaczki do włosów 79305â€1316 | 151 zł |
Wahl Maszynka do strzy?enia w?osów Deluxe Home Pro 79305-1316 | 180 zł |
Maszynka do włosów Wahl Home Pro Deluxe 79305-1316 | 151 zł |
Wahl Deluxe Home Pro Complete Haircutting Kit maszynka do strzyżenia włosó | 124 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów WAHL Home Pro Deluxe | 153 zł |