Зарядна станція Volt Polska Travel Powerbox 1200 (5TPBOX1200)
Фото 7 |
Volt Polska Travel Powerbox 1200 |
|
Універсальне джерело автономного живлення для арсеналу побутової та комп'ютерної техніки, зарядки мобільних гаджетів та ноутбуків. Модель стане в нагоді як для використання в побуті, так і для подорожей, забезпечуючи електроживленням навантаження сумарною потужністю до 600 Вт. Підключення зарядної станції представлені двома розетками на 230 В з чистою синусоїдальною вихідною напругою, парочкою повнорозмірних USB-портів з вихідною потужністю по 18 Вт, одним USB type C з підтримкою зарядки за протоколом Power Delivery 60 Вт, вбудованим гніздом прикурювача та трьома DC-роз'ємами постійного струму (12.8 В).
У справі Volt Polska Travel Powerbox 1200 покладається на літій-іонну акумуляторну батарею ємністю 560 Вт*год, здатну безпроблемно витримати понад 800 циклів заряду та розряду. Візуалізацію активних підключень, споживаного навантаження та залишкового рівня заряду акумулятора виконує інфо-дисплей на передній панелі корпусу приладу. З іншого оснащення важливо згадати вбудований LED-світильник на боковому торці та ручку для зручності перенесення 5.5-кілограмового корпусу портативної зарядної станції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volt Polska 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volt Polska.
Купити Volt Polska Travel Powerbox 1200
Усі ціни 6 →Volt Travel Powerbox Opti 1200 461 Wh | 1 435 zł |
Przenośna stacja zasilania 1200(600W) VOLT | 1 804 zł |
Przenośna stacja zasilania travel POWERBOX 1200W 560Wh 26Ah VOLT POLSKA | 899 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! volt polska Przenosna stacja zasilania TRAVEL POWERBOX | 2 053 zł |
Przenośna stacja zasilania TRAVEL POWERBOX 1200 (600W) | 2 116 zł |
Travel Powerbox 1200 | 1 969 zł |