Stacja zasilania Volt Polska Travel Powerbox 1200 (5TPBOX1200)
Zdjęcia 7 |
Volt Polska Travel Powerbox 1200 |
|
Uniwersalne autonomiczne źródło zasilania arsenału sprzętu gospodarstwa domowego i komputera, ładujące gadżety mobilne i laptopy. Model nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i w podróży, zapewniając zasilanie obciążenia o łącznej mocy aż 600 W. Złącza stacji ładującej obejmują dwa gniazda 230V z napięciem wyjściowym w postaci czystej sinusoidy, kilka pełnowymiarowych portów USB o mocy wyjściowej 18W, jedno złącze USB typu C z obsługą ładowania poprzez protokół Power Delivery 60W, wbudowane gniazdo zapalniczki oraz trzy złącza DC DC prąd (12,8 V).
Volt Polska Travel Powerbox 1200 działa w oparciu o akumulator litowo-jonowy o pojemności 560 Wh, który z łatwością wytrzymuje ponad 800 cykli ładowania i rozładowania. Wyświetlacz informacyjny na przednim panelu korpusu urządzenia wizualizuje aktywne połączenia, zużyte obciążenie i pozostały poziom naładowania akumulatora. Wśród innych elementów wyposażenia warto wymienić wbudowane oświetlenie LED z boku oraz uchwyt ułatwiający przenoszenie ważącego 5,5 kilograma korpusu przenośnej stacji ładującej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Kup Volt Polska Travel Powerbox 1200
Wszystkie ceny 6 →Przenośna stacja zasilania TRAVEL POWERBOX 1200 | 928 zł |
Volt Travel Powerbox Opti 1200 461 Wh | 1 435 zł |
Przenośna stacja zasilania 1200(600W) VOLT | 1 804 zł |
Przenośna stacja zasilania travel POWERBOX 1200W 560Wh 26Ah VOLT POLSKA | 1 679 zł |
Przenośna stacja zasilania TRAVEL POWERBOX 1200 (600W) | 1 609 zł |
Travel Powerbox 1200 | 1 964 zł |