Умивальник Villeroy & Boch Architectura 43733601 360 мм
Фото 13 |
Villeroy & Boch Architectura 43733601 |
|
Villeroy & Boch Architectura 437336R1 має спеціальне покриття CeramicPlus (що потрапили на таку поверхню рідини одразу ж згортаються в кулькоподібні краплі та скочуються в злив).
Може продаватися без антибактеріального покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Architectura 43733601 360 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VILLEROY - BOCH 43733601 Architectura Umywalka mała 360 x 260 mm Weiss Alp | 528 zł |
Villeroy & Boch Architectura Umywalka wisząca 36x26 cm mała z otworem na b | 510 zł |
VILLEROY - BOCH 437336R1 Architectura Umywalka mała 360 x 260 mm Weiss Alp | 840 zł |
Villeroy & Boch Architectura Umywalka mała wisząca 36x26 cm z przelewem, z | 845 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →