Зимова шина VIKING WinTech 245/45 R18 100V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING WinTech 245/45 R18 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING WinTech 245/45 R18 100V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viking WinTech ( 245/45 R18 100V XL EVc ) 15632630000 | 544 zł |
Viking WinTech (245/45 R18 100V) 15632630000 | 491 zł |
Opona Viking 245/45R18 WINTECH 100V XL - opony zimowe 1563263 | 474 zł |
Viking WinTech ( 245/45 R18 100V XL EVc ) | 551 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →