Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8083.20
Victorinox Swiss Classic 6.8083.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8083.20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox Victorinox - swiss classic - nóż do porcjowania z ryflowanym os | 239 zł |
Victorinox nóż kuchenny 6.8083.20 (20 cm) | 204 zł |
Victorinox Nóż do siekania 6.8083.20G | 259 zł |
Nóż VICTORINOX 6.8083.20G | Bezpłatny transport | Raty | 259 zł |
Nóż VICTORINOX 6.8083.20G | Bezpłatny transport | 259 zł |
Nóż do siekania 6.8083.20G Victorinox | 259 zł |
Nóż do siekania 6.8083.20G Victorinox | 250 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →