Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2033.19
Victorinox Fibrox 5.2033.19 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2033.19
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Victorinox Victorinox - fibrox - nóż do mięsa - 19 cm - czarny | 148 zł |
Victorinox Fibrox nóż kuchenny 19 cm czarny (5.2033.19) | 145 zł |
Nóż do mięsa Fibrox z ząbkowanym ostrzem 5.2033.19 | 128 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →