Сучкоріз VERTO 15G257
VERTO 15G257 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 15G257
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sekator ręczny VERTO 15G257 | 120 zł |
Verto Verto Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, u | 108 zł |
Sekator ręczny VERTO 15G257 | 120 zł |
Sekator Verto 15G257 kowadełkowy | 120 zł |
VERTO Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, uchwyty | 118 zł |
Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, uchwyty alumi | 119 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →