Lopper VERTO 15G257
VERTO 15G257 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VERTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VERTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VERTO 15G257
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sekator ręczny VERTO 15G257 | 120 zł |
Verto Verto Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, u | 108 zł |
Sekator ręczny VERTO 15G257 | 120 zł |
Sekator Verto 15G257 kowadełkowy | 120 zł |
VERTO Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, uchwyty | 118 zł |
Sekator do gałęzi kowadełkowy 710 mm, średnica cięcia 42 mm, uchwyty alumi | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →