Сокира VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг
VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг 445 мм 0.9 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VERTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VERTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Siekiera 620g obuch 410g trzonek wókno 14" VERTO 05G100 | 82 zł |
Siekiera VERTO 05G100 0.62 kg | 65 zł |
Verto Verto Siekiera 620 g, obuch 410 g, trzonek włókno, 14" | 62 zł |
Siekiera VERTO 05G100 0.62 kg | 65 zł |
VERTO Siekiera 620g, obuch 410g, trzonek włókno, 14' 05G100 | 64 zł |
Модификації VERTO 05G100
Ціни на VERTO 05G100 |
---|---|---|---|---|
VERTO 05G100 355 мм 0.6 кг | від 62 zł | 6 пропозицій | ||
VERTO 05G101 445 мм 0.9 кг | від 65 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →