Оптичний привод Verbatim 43889
Фото 3 |
Verbatim 43889 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim 43889
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VERBATIM Slimline czarny zewnętrzny nagrywarka Blu-ray USB 31 Gen 1 z przy | 439 zł |
Verbatim Slimline - BDXL drive - SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 - external - Nag | 471 zł |
Napęd Verbatim Blue-ray Slimline USB 3.1 (43889) | 470 zł |
Nagrywarka Verbatim BLU-RAY USB-C 3.1 - Raty | 499 zł |
Zewnętrzny Blu-ray Burner Verbatim Blu-ray Slimline USB 3.1 Gen 1 (USB-C) | 485 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →