Оптичний привод Verbatim 43888
Verbatim 43888 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim 43888
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Slimline Napęd Blu-ray 43888 145 x 133 x 11 cm Czarny | 508 zł |
Napęd Verbatim Blu-ray Slimline Ultra HD 4K (43888) | 659 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Verbatim Ultra HD 4K External Slimline Blu-ray Writer | 554 zł |
Verbatim externí Blu-Ray mechanika Ultra HD, 4K, 43888, USB 3.1 Gen1 (3.0) | 563 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →