Навушники
Vakoss SK-214
Відео 1Фото 6 |
Vakoss SK-214 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vakoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vakoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vakoss SK-214
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vakoss słuchawki douszne wewnątrzkanałowe z mikrofonem białe SK-214W | 10 zł |
Vakoss SK-214W - earphones with mic | 29 zł |
Słuchawki Vakoss SK-214G | 15 zł |
Słuchawki VAKOSS SK-214K | 17 zł |
Słuchawki VAKOSS SK-214W (dokanałowe; z wbudowanym mikrofonem; kolor biały | 12 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →