Аудіоінтерфейс Universal Audio Apollo Twin Thunderbolt MKII
Відео 7Фото 8 |
Universal Audio Apollo Twin Thunderbolt MKII |
|
Кабель Thunderbolt купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Universal Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Universal Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Universal Audio Apollo Twin Thunderbolt MKII
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Universal Audio Universal Audio Apollo Twin MKII DUO Heritage Edition AUAD | 4 029 zł |
Universal Audio Apollo Twin Duo MkII Heritage Edition (Mac/Win/TB2) 100046 | 4 109 zł |
Universal Audio UA APOLLO TWIN MKII DUO HE - Interfejs Audio | 4 202 zł |
Відеоогляди
Apollo Twin MkII оснащений двома мікрофонними передсилювачами з підтримкою Unison, що дозволяє вам відстежувати точні емуляції мікрофонних передсилювачів від Neve, SSL, API, Manley та Universal Audio.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →