CD-програвач Unison Research Unico CD Uno
Фото 4 |
Unison Research Unico CD Uno
Відтвор.:CD-Audio
Дискретизація ЦАП:384 кГц
Розрядність ЦАП:32 біт
Відношення сигнал/шум:125 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.0003 %
Входи:оптичний
Всі характеристики
Купити Unison Research Unico CD Uno
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Unison Research UNICO CD Uno czarny | 7 999 zł |
UNISON RESEARCH UNICO CD UNO BLACK | 10 999 zł |
Odtwarzacz Unison Research Unico CD Uno Kolor: Srebrny | 13 999 zł |
Unison Research Unico CD Uno | Lampowy Odtwarzacz CD | Autoryzowany DEALER | 8 999 zł |
Odtwarzacz Unison Research Unico CD Uno Kolor: Czarny | 13 999 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →