Odtwarzacz CD Unison Research Unico CD Uno
Zdjęcia 4 |
Unison Research Unico CD Uno
Odtwarzanie:CD-Audio
Próbkowanie DAC:384 kHz
Pojemność DAC:32 bit
Stosunek sygnału do szumu:125 dB
Współczynnik zniekształcenia:0.0003 %
Wejścia:optyczne
Wszystkie dane techniczne
Kup Unison Research Unico CD Uno
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Unison Research UNICO CD Uno czarny | 7 999 zł |
UNISON RESEARCH UNICO CD UNO BLACK | 10 999 zł |
Odtwarzacz Unison Research Unico CD Uno Kolor: Srebrny | 13 999 zł |
Unison Research Unico CD Uno | Lampowy Odtwarzacz CD | Autoryzowany DEALER | 8 999 zł |
Odtwarzacz Unison Research Unico CD Uno Kolor: Czarny | 13 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →